(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

László Tamás Dátum: 2010-09-11 11:41:56
Bihari Agi írta ekkor: 2010-09-10 18:08:19
Szia. A Dimitra nagyon kozel van a tengerhez, igy ez biztos nem lesz gond, furdeni altalaban lehet meg szept. vegen, okt. elejen. Az autokolcsonzes ara 35 E/nap amennyiben vallajatok, hogy nem mentek tobbet 100km-nel, ha megis akkor minden egyes extra kilometer utan 16 centet kell fizetni. Kilometer korlatozas nelkul 50 E/nap artol kezdodik, de termeszetesn minel hosszabb idore veszitek ki az autot, annal olcsobbra jon ki egy-egy nap... az autot mindig ugyanannyi uzemanyaggal kell visszaadni amennyivel elhoztatok. Amikor itt lesztek pontosan meg tudjuk beszelni majd a reszleteket. Utoszezonban van kedvezmeny, ill ingyenes nap, az ar attol is fugg milyen biztositast kertek az autora. Minden autokolcsonzos elmondja, hogy nem szabad foldutakra illetve rossz minosegu hegyi utakra menni, mert egyik biztosito sem terit ha ezeken az utakon kar keletkezik az alvazban, felniben, kerekben. A felpanzio befizetheto itt is. Udv. Agi
Kedves Ági! Köszi a válaszod, Ha Te is ott leszel 25.-én találkozunk, ha virrad, ha nem!
Bihari Agi Dátum: 2010-09-10 18:08:19
László Tamás írta ekkor: 2010-09-10 08:39:38
Halócska kedves Ági. Érdeklődnék,Hogy a tengerpartig az út nehéz terep-e mert a térdem operálva van.Autóbérlésről tudsz valami infót? Szept. végén, Okt. elején általában lehet még fürödni? A félpanziót ott is be lehet fizetni? Űdv.L. T.
Szia. A Dimitra nagyon kozel van a tengerhez, igy ez biztos nem lesz gond, furdeni altalaban lehet meg szept. vegen, okt. elejen. Az autokolcsonzes ara 35 E/nap amennyiben vallajatok, hogy nem mentek tobbet 100km-nel, ha megis akkor minden egyes extra kilometer utan 16 centet kell fizetni. Kilometer korlatozas nelkul 50 E/nap artol kezdodik, de termeszetesn minel hosszabb idore veszitek ki az autot, annal olcsobbra jon ki egy-egy nap... az autot mindig ugyanannyi uzemanyaggal kell visszaadni amennyivel elhoztatok. Amikor itt lesztek pontosan meg tudjuk beszelni majd a reszleteket. Utoszezonban van kedvezmeny, ill ingyenes nap, az ar attol is fugg milyen biztositast kertek az autora. Minden autokolcsonzos elmondja, hogy nem szabad foldutakra illetve rossz minosegu hegyi utakra menni, mert egyik biztosito sem terit ha ezeken az utakon kar keletkezik az alvazban, felniben, kerekben. A felpanzio befizetheto itt is. Udv. Agi
Pászti Szilvia Dátum: 2010-09-10 09:39:36
Szia Ági! Augusztus 13-án mentünk Tolóba. A buszon rosszul lett egy bácsi és érdeklődnénk tudsz e róla valamit,mert sajnos még akkor nem volt jó állapotba amikor jöttünk haza. Válaszodat köszönjük. További szép időt kívánok mindenkinek aki még ezután indul,és persze neked is. Szia Szilvi
László Tamás Dátum: 2010-09-10 08:39:38
Halócska kedves Ági. Érdeklődnék,Hogy a tengerpartig az út nehéz terep-e mert a térdem operálva van.Autóbérlésről tudsz valami infót? Szept. végén, Okt. elején általában lehet még fürödni? A félpanziót ott is be lehet fizetni? Űdv.L. T.
Bihari Agi Dátum: 2010-09-09 09:42:11
sziasztok. A Dimitra kozeleben ( ha szerencsetek van) lehet parkoloni, sajat parkoloval ez a haz nem rendelkezik, van egy kisebb parkolo nem messze. Ket hetre nehez megbizhato elorejelzest mondani, ezen a heten nagyon kellemes ido van, 30-32 fokos homerseklettel... A Felpanziot illetoen: termeszetesen mar az elso este, tehat szombaton lesz vacsora, a hazaindulas szombatjan pedig reggeli. Agi