(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Holkó Rita Dátum: 2010-09-08 11:42:44
Üdvözlet Mindenkinek! Én szeptember 24-én indulok, Debrecenből. Szeretném megkérdezni, hogy a szombati érkezéskor kapunk -e vacsorát, ha igényeltünk félpanziót?
nagy miheler monika Dátum: 2010-09-06 11:27:17
Hello, Dimitriaba megyunk mi is 18tol 25 ig sajat autoval, kerdesem a Grandosoknak h a parkolast hogy lehet megoldani? Esetleg kozelben van e parkolo...Koszonom
László Tamás Dátum: 2010-09-05 12:32:23
Halócska! Szept.24.-én indulunk Toloba busszal.a Dimitraba. Minden infó érdekel!Autóbérlés,éttermi árak,bolti árak,2 hétre várható időjarás,látnivalók stb. Dimitra milyen utcában van?A google-on szeretném megkeresni. Előre is köszi a válaszokat. László Tamás
László Tamás Dátum: 2010-09-05 12:32:15
Halócska! Szept.24.-én indulunk Toloba busszal.a Dimitraba. Minden infó érdekel!Autóbérlés,éttermi árak,bolti árak,2 hétre várható időjarás,látnivalók stb. Dimitra milyen utcában van?A google-on szeretném megkeresni. Előre is köszi a válaszokat. László Tamás
Bihari Agi Dátum: 2010-08-31 18:42:01
Szia. Amennyiben ATLASZ biztositast kottok akkor nem kell kifizetni a dokit, mert o ezzel a biztositoval all szerzodesben. Ekkor csak a gyogyszert kell kifizetni, amit felir, de aztan otthon azt is teriti a biztosito. A tobbi biztositas eseten ki kell fizetni a kezeles koltseget, es aztan otthon visszaigenyelni a biztositotol. Szoval a lenyeg, hogy az EU kartya mellett ATLASZ biztoitas legyen!!!