(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Szántó Árpádné Dátum: 2010-08-31 18:03:57
Kedves Ági! Köszönöm a gyors válaszod.Szeretném még kérdezni mert mi kötünk biztosítást külön is a európai kártya mellé.Úgy tájékoztattak, hogy ha orvoshoz kell mennem /amit nem szeretnék/ akkor ki kell fizetnem a vizitdíjat ami elég borsos ár.Utólag megkapom de azonnal el kell küldeni a számlát a biztosítónak Magyarországra.Magyarul nekem kell kifizetni az orvost. Ez így van??Tudod mindenre jó ha felkészülünk.
Bihari Agi Dátum: 2010-08-31 10:13:14
Szántó Árpádné írta ekkor: 2010-08-31 09:55:56
Sziasztok! Bocsi csak szeretném megtudni van-e elég lábas vagy mi az amit még célszerű vinni magunkkal.Előre is köszi a választ.
Kedves Szanto Arpadne! Az apartmanok konyharesze alapfelszereltsegu, altalaban van benne egy kisebb es egy nagyobb labos, evoeszkoz, merokanal, tanyer, pohar, husvago deszka......mindenkeppen celszeru hozni, mosogatoszivacsot, mosogatoszert, konyharuhat... a Demos apartman szunyoghalos nyilaszarokkal, ingyen wifi-vel, es sajat parkoloval rendelkezik. Agi
Szántó Árpádné Dátum: 2010-08-31 09:59:58
Legalább a fiatalság is képviselve lesz!!
Szántó Árpádné Dátum: 2010-08-31 09:55:56
Sziasztok! Bocsi csak szeretném megtudni van-e elég lábas vagy mi az amit még célszerű vinni magunkkal.Előre is köszi a választ.
holló józsefné Dátum: 2010-08-26 22:47:34
Magyar Judit írta ekkor: 2010-08-23 22:16:11
Sziasztok! Kedves kis 6 fős társaságunkkal szeptember 11-től fogunk eltölteni 1 hetet...már mindannyian alig várjuk. Van valaki, ki esetleg akkor jön?:)
Mi is akkor megyünk az elena appartmanba szállunk meg.