Kedves Renata. Ha a Dimitra apartmanba jottok mindenkeppen hozzatok magatokkal szunyogriasztot! A hazak kozul a Demos az, ahol van szunyoghalo az ajtokon.Udv. Agi
Pászti Szilvia Dátum: 2010-08-08 16:20:28
Kedves Birta Laura!
Azt igérted írsz élménybeszámolót ha hazaértél.Mink is abba a szobában leszünk amiben ti voltatok.Ha ráérsz megköszönném ha írtál pár mondatot.Előre is köszönöm.Szilvi
Pászti Szilvia Dátum: 2010-08-08 16:02:14
Sziasztok!
Érdeklődnék hány óra felé szokott kiérni a busz szombaton ottani idő szerint. 5 nap és indulunk,már nagyon várjuk,elindult a visszaszámlálás. Van esetleg olyan aki ezzel busszal jön Tolóba?Mink Kiskunfélegyházán szállunk fel.
Domokos Andrea Dátum: 2010-08-05 09:28:52
Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy a Demos apartmanban adnak törölközőt, vagy vigyünk magunkkal?