(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2010-08-09 11:34:09
Molnár Renáta írta ekkor: 2010-08-02 16:30:16
Szia Ági! A Dimitra apartman szúnyoghálós?
Kedves Renata. Ha a Dimitra apartmanba jottok mindenkeppen hozzatok magatokkal szunyogriasztot! A hazak kozul a Demos az, ahol van szunyoghalo az ajtokon.Udv. Agi
Pászti Szilvia Dátum: 2010-08-08 16:20:28
Kedves Birta Laura! Azt igérted írsz élménybeszámolót ha hazaértél.Mink is abba a szobában leszünk amiben ti voltatok.Ha ráérsz megköszönném ha írtál pár mondatot.Előre is köszönöm.Szilvi
Pászti Szilvia Dátum: 2010-08-08 16:02:14
Sziasztok! Érdeklődnék hány óra felé szokott kiérni a busz szombaton ottani idő szerint. 5 nap és indulunk,már nagyon várjuk,elindult a visszaszámlálás. Van esetleg olyan aki ezzel busszal jön Tolóba?Mink Kiskunfélegyházán szállunk fel.
Domokos Andrea Dátum: 2010-08-05 09:28:52
Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy a Demos apartmanban adnak törölközőt, vagy vigyünk magunkkal?
Molnár Renáta Dátum: 2010-08-02 16:30:16
Szia Ági! A Dimitra apartman szúnyoghálós?