(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kis Tibor Dátum: 2010-08-17 17:40:28
Sziasztok,Tolóbol haza érkezve,utolag is köszönjük Krisztina az idegen vezetö segítségét,bárkinek bármilyen kérdése van forduljon hozzályuk bizalommal.
Horváth Máté Dátum: 2010-08-13 20:45:55
Szia Ági! A párommal szeptember 10-én mennénk Tolo-ba, tehát kb 1 hónap múlva. Tavaly nyáron Neos Marmaras-on kértem meg a kezét, és egy hirtelen ötlettől vezérelve arra gondoltunk, az esküvőt is a nyaralásunk alatt szeretnénk megtartani odakint. Azt szeretném kérdezni, hogy előkészíthető-e ez a hátralévő időben? Illetve ha igen, akkor milyen teendőkkel jár, mennyibe kerül, stb... És persze, hogy Te tudnál-e nekünk segíteni ebben? :) Kérlek, ha tudsz ezekben a kérdésekben segíteni, akkor írd meg e-mail-ben nekem a [email protected] címre! Előre is köszönom. Máté
Bihari Agi Dátum: 2010-08-12 19:59:49
Turcsányiné Kovács Tünde írta ekkor: 2010-08-11 21:47:46
Szia Ági! Mi a Dimitra Apartmanba megyünk, és szeretném tudni van-e hűtőszekrény a szobában. Köszi! Tündi
Szia Tundi. Igen, a Dimitra apartmanban van huto, es kis konyhasarok is. Udv. Agi
Turcsányiné Kovács Tünde Dátum: 2010-08-12 14:35:00
Domokos Andrea írta ekkor: 2010-08-12 10:27:17
Szerintem biztos, hogy van, minden apartmanban és stúdióban szokott hűtő lenni.
Köszi!
Domokos Andrea Dátum: 2010-08-12 10:27:17
Turcsányiné Kovács Tünde írta ekkor: 2010-08-11 21:47:46
Szia Ági! Mi a Dimitra Apartmanba megyünk, és szeretném tudni van-e hűtőszekrény a szobában. Köszi! Tündi
Szerintem biztos, hogy van, minden apartmanban és stúdióban szokott hűtő lenni.