Szia Ági!
A párommal szeptember 10-én mennénk Tolo-ba, tehát kb 1 hónap múlva. Tavaly nyáron Neos Marmaras-on kértem meg a kezét, és egy hirtelen ötlettől vezérelve arra gondoltunk, az esküvőt is a nyaralásunk alatt szeretnénk megtartani odakint. Azt szeretném kérdezni, hogy előkészíthető-e ez a hátralévő időben? Illetve ha igen, akkor milyen teendőkkel jár, mennyibe kerül, stb... És persze, hogy Te tudnál-e nekünk segíteni ebben? :) Kérlek, ha tudsz ezekben a kérdésekben segíteni, akkor írd meg e-mail-ben nekem a
[email protected] címre! Előre is köszönom. Máté