Sziasztok!
Érdeklődnék hány óra felé szokott kiérni a busz szombaton ottani idő szerint. 5 nap és indulunk,már nagyon várjuk,elindult a visszaszámlálás. Van esetleg olyan aki ezzel busszal jön Tolóba?Mink Kiskunfélegyházán szállunk fel.
Kedves Szilvia. A busz a reggeli, delelotti orakban erkezik, ez a hatarok forgalmatol fugg, most foszezon van igy elofordulhat, hogy tovabb kell varni a hataratlepesnel. Most szombaton 10 ora korul ert ide az autobusz, de lehet ennel kesobbi erkezes is. Udv. Agi