(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Turcsányiné Kovács Tünde Dátum: 2010-08-11 21:47:46
Szia Ági! Mi a Dimitra Apartmanba megyünk, és szeretném tudni van-e hűtőszekrény a szobában. Köszi! Tündi
Pászti Szilvia Dátum: 2010-08-09 18:32:44
Szia Ági! Köszönöm a gyors válaszodat,és remélem mielőbb ott leszünk.Szia! smile
Domokos Andrea Dátum: 2010-08-09 12:53:17
Bihari Agi írta ekkor: 2010-08-09 11:37:01
Kedves Andrea. A Demos apartmanban (ahogy minden toloi apartmanunkban) adnak torolkozot is. Amit erdemes hozni az konyharuha, mosogatoszivacs. A haz rendelkezik sajat parkoloval, magyar nyelvu tevecsatornaval, ingyen wifi-vel is, a nyilaszarokon van szunyoghalo. Udv. Agi
Kedves Ági! Nagyon köszönöm a válaszodat. Már nagyon-nagyon várjuk, hogy menjünk! smile
Bihari Agi Dátum: 2010-08-09 11:40:43
Pászti Szilvia írta ekkor: 2010-08-08 16:02:14
Sziasztok! Érdeklődnék hány óra felé szokott kiérni a busz szombaton ottani idő szerint. 5 nap és indulunk,már nagyon várjuk,elindult a visszaszámlálás. Van esetleg olyan aki ezzel busszal jön Tolóba?Mink Kiskunfélegyházán szállunk fel.
Kedves Szilvia. A busz a reggeli, delelotti orakban erkezik, ez a hatarok forgalmatol fugg, most foszezon van igy elofordulhat, hogy tovabb kell varni a hataratlepesnel. Most szombaton 10 ora korul ert ide az autobusz, de lehet ennel kesobbi erkezes is. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2010-08-09 11:37:01
Domokos Andrea írta ekkor: 2010-08-05 09:28:52
Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy a Demos apartmanban adnak törölközőt, vagy vigyünk magunkkal?
Kedves Andrea. A Demos apartmanban (ahogy minden toloi apartmanunkban) adnak torolkozot is. Amit erdemes hozni az konyharuha, mosogatoszivacs. A haz rendelkezik sajat parkoloval, magyar nyelvu tevecsatornaval, ingyen wifi-vel is, a nyilaszarokon van szunyoghalo. Udv. Agi