Kedves Marta. A sztrajknak most mar hivatalosan is vege, helyreallt a rend, feltoltottek , illetve folyamatosan toltik most mar a kutakat, nincs semmi problema. Az Eleana apartmanhaz kozeleben, ha szerencsenk van a kis utcaban is lehet parkolni, ami lemegy a partra, de ez persze augusztusban nehezebb, mert ilyenkor rengeteg auto van a faluban. Elore nem tudom megmondani, hol lesz lehetoseg letenni az autot, hiszen az Eleananak nincs sajat parkoloja.
udv. Agi