(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bíró-Szabó Karolina Dátum: 2010-07-22 12:35:14
Kis Tibor írta ekkor: 2010-07-21 08:09:55
Sziasztok,augusztus 7-14,ig leszünk Tolon,érdeklödnék hol tudnák idöjárás elöre jelzést nézni ??? Tenger viz hömérséklet ?? Köszi.
Kedves Tibor! Igaz, hogy ez athéni, de ez az oldal nagyon megbízhatóan jósol és csak 1,5 hetet tud előre: http://www.accuweather.com/hu/EUR/GR/GR007/Athinai/Quick-Look.aspx
Kis Tibor Dátum: 2010-07-21 08:09:55
Sziasztok,augusztus 7-14,ig leszünk Tolon,érdeklödnék hol tudnák idöjárás elöre jelzést nézni ??? Tenger viz hömérséklet ?? Köszi.
Bihari Agi Dátum: 2010-07-20 07:12:07
Varga János írta ekkor: 2010-07-15 12:11:19
Szia Ági! Nagyon szép két hetet töltöttünk Toloban. Remekül éreztük magunkat. Kívánunk Neked további szép nyarat, és sok kedves, megértő utast. Bogi, Zsóka és Jani
Szia. Orulok, hogy jol ereztetek magatokat. Koszi a jokivansagot, nektek is minden jot!
Bihari Agi Dátum: 2010-07-20 07:09:59
Szia. Mostanaban 35-36 fok van (arnyekban)... es a jovo hetre is ez varhato. Mindenkeppen hozzatok magas faktorszamu naptejet (min.30, gyerekeknek 40-50), mert nagyon eros a sugarzas. Udv. Agi
Petrányi Olivér Dátum: 2010-07-19 17:48:00
Sziasztok!A héten pénteken indulunk Tolora és érdekelne hogy milyen az idő?