(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Évi111 Dátum: 2010-07-01 23:33:54
Sziasztok! Még pakolunk éppen...sokat nem alszunk,de majd a buszon!Angéla! Mi sajnos csak 1 hétre megyünk,de kijegyzeteltem az ajánlott sétákat,mert mindegyik szupernek tünik! Reméljük belefér mind...Nagyon köszönjük! smile Kati! Neked is köszi ezt az infot,megkeressük,és leteszteljük! Majd íbeszámolok! Évi
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2010-07-01 18:39:51
Sziasztok! Még valami praktikus dolog eszembe jutott. Ásványvizet fölösleges venni Tolóban, mert ha a főutcáról a Hotel Epidauros mellett felmentek a kis sikátoron, hamarosan nagyon jó minőségű, tiszta ásványvizet találtok, ami csapból folyik, kint az utcácskán. Mi mindig azt ittuk, vittünk 2-3 flakont és mindennap megtöltöttük.
Milner Angéla Dátum: 2010-06-30 09:09:53
Bihari Agi írta ekkor: 2010-06-29 16:31:54
Szia Angela! Varunk vissza! Addig is minden jot! Agi
Szia Ági! Ha rajtunk múlna már indulnánk is.....
Milner Angéla Dátum: 2010-06-30 09:06:25
Évi111 írta ekkor: 2010-06-29 23:09:13
Sziasztok! Nagyon köszönöm a részletes és gyors válaszaitokat! Angéla! Mi is pont a 1.em.2.szobába megyünk! Már alig várjuk.... smile ....már csak 3-at kell aludni+ még a buszon is,de azt már csak kibírjuk valahogy! Évi
El se hinnéd, mennyire irigyellek.... A párom napok óta rágja a fülemet, hogy menjünk vissza, most azonnal... Nem tudom, hogy mennyi ideig lesztek, de azért ajánlok egy sétát, ami biztosan fog tetszeni: A főutcán induljatok el a jobbra (vagy akár a parton is lehet végigslattyogni), ki a városból. A Tolo vége táblát is hagyjátok el, és menjetek el egészen a nagy szikláig az út végén. Nem látszik csak egészen közelről, hogy van ott fent egy várrom, már ez is érdekes nagyon, de ha megkerülitek a sziklát mögötte van a Kastraki nevű kemping és nagyon szép, elhagyatott, csendes, hosszú strandja. Érdekesen váltakozik itt pár méteren belül a kavicsos, durva homokos és finom homokos partszakasz. Ez az öböl nyíltabb a tenger felé, mint az apartman előtti rész, így ha fúj a szél szép hullámok vannak. A várhoz is fel lehet mászni, de oda feltétlenül cipő kell. A kemping felőli oldalon látszanak azok a hatalmas kövek, amiket vagy 3000 éve raktak oda, gyönyörűen összeillesztve, kötőanyag nélkül (Mükénével egyidőben épült a vár). Ha szerettek mászkálni menjetek el, érdemes! A "kék kápolnához" is érdemes felkapaszkodni, a Panoráma szálloda előtt visz el az út, nagyon szép onnan a kilátás. Naplifont se hagyjátok ki, sűrűn jár busz, 1,40 egy menet. szerdán van piac, közel a buszvégállomáshoz. A fellegvár nagyon-nagyon szép, miután leküzdi az ember a kb. 900 lépcsőt. Az óvárosban is jó barangolni, nagyon hangulatos (a buszvégállomás mögött van) és a kisebbik vár is érdekes. Oda kicsit nehezebb eltalálni, a tenger felől van egy autóút, amin fel lehet menni úgy, hogy a buszállomásnál, a part felé eső oldalon megkeresitek a vízesést (egy mesterséges tavacskába folyik) és fölötte elhaladva a járdán elmentek jobbra. Eléggé elhagyatott, de pont ezért érdekes, és a tetőről gyönyörű a panoráma, akkora kaktuszerdő van ott, amilyet még nem láttam. Ja, ha még nem jutott eszetekbe és megoldható vigyetek távcsövet!!!! Sajnos én itthon felejtettem és nagyon bántam...
Évi111 Dátum: 2010-06-29 23:09:13
Sziasztok! Nagyon köszönöm a részletes és gyors válaszaitokat! Angéla! Mi is pont a 1.em.2.szobába megyünk! Már alig várjuk.... smile ....már csak 3-at kell aludni+ még a buszon is,de azt már csak kibírjuk valahogy! Évi