Kedves Katalin! Pont ma olvastam a Hellasz.hu fórumon, hogy a forrás vize nem ajánlott emberi fogyasztásra. Hetente többször jár a hangszórós kocsi, és bemondják, hogy ne igyanak belőle. Érdemes boltban venni a vizet a főzéshez is. (Amikor mi kint voltunk, csak két napig ittuk, de meguntuk a felmászkálást, mert nagyon meredek az utca, amin fel lehet menni.) Ezt egy olyan fórumozó írta, aki kint él, és idegenvezető (nem Ági, de az ő irodájukban dolgozik), így biztosan tudja, mi a dörgés a forrás vizével kapcsolatosan.
Sziasztok. Amit a masik forumon a kolleganom irt az persze csak a legrosszabb verzioja a forrasvizzel kapcsolatos lehetosegeknek, a nyar elejen altalaban nincs gond a forrasviz minosegevel, iden meg nem szoltak, hogy barmi gond lenne vele, ez persze csak a forrasvizre vonatkozik, a csapviz az szaz szazalekosan ihatatlan!!! Persze az ha valaki esetleg lenyel belole fogmosasnal, vagy iszik belole kicsit(mar ha lemegy, mert az ize is pocsek), az meg nem okoz altalaban problemat, a gond ezeknel a vizeknel a tartos fogyasztas eseten lephet fel. A toloi csapviz meg forralas utan sem fogyaszthato, mert olyan anyagok is vannak benne, amik nem semlegesitodnek a forralassal, es ha ezek felhalmozodnak a szervezetben a tobb evi fogyasztas utan, az mar problema lehet...