(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Varga János Dátum: 2010-07-15 12:11:19
Szia Ági! Nagyon szép két hetet töltöttünk Toloban. Remekül éreztük magunkat. Kívánunk Neked további szép nyarat, és sok kedves, megértő utast. Bogi, Zsóka és Jani
Bihari Agi Dátum: 2010-07-06 21:10:02
Molnár Renáta írta ekkor: 2010-07-06 13:09:10
Sziasztok!Most fogunk a családommal először Görögországba Toloba menni!A Dimimitria apartmanban lesz a szállásunk!Az mennyire van felszerelve? Toloban van Lidl vagy Tesco? Szeptemberbe megyünk busszal, a buszon van valami szórakozási lehetőség? (film nézés zene hallgatás...) Előre is köszönöm!
Kedves Renata. A Dimitra apartman konyharesze alapfelszereltsegu, termeszetesen van labas, serpenyo, tesztaszuro, merokanal, evoeszkoz, poharak... ami nincs az apartmanokban az a konyharuha, mosogatoszer, mosogatoszivacs, ezeket celszeru hozni, torolkozot adnak. Mindenkeppen hozzatok szunyogriasztot is, es az is jo ha van nalatok vizben is viselheto papucs, mert itt is elofordulhatnak tengeri sunik a vizben. Az apartmanokban van TV es klima is (a klima felaras, ami helyszinen, a tulajdonosnak fizetendo), es ingyen wifi-vel is rendelkezik a haz. Termeszetesen a biztositast se feletsetek el megkotni (Atlasz + EU egeszsegbiztositasi kartya). Toloban sok szupermarket van, Lidl a szomszedos, Nafplio varosban van, Tesco nincs a kornyeken... A buszon este szoktak filmet vetiteni...Ha barmi egyeb kerdesed van, ird meg. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2010-07-06 20:58:09
Bíró-Szabó Karolina írta ekkor: 2010-07-05 15:22:13
Kedves Katalin! Pont ma olvastam a Hellasz.hu fórumon, hogy a forrás vize nem ajánlott emberi fogyasztásra. Hetente többször jár a hangszórós kocsi, és bemondják, hogy ne igyanak belőle. Érdemes boltban venni a vizet a főzéshez is. (Amikor mi kint voltunk, csak két napig ittuk, de meguntuk a felmászkálást, mert nagyon meredek az utca, amin fel lehet menni.) Ezt egy olyan fórumozó írta, aki kint él, és idegenvezető (nem Ági, de az ő irodájukban dolgozik), így biztosan tudja, mi a dörgés a forrás vizével kapcsolatosan.
Sziasztok. Amit a masik forumon a kolleganom irt az persze csak a legrosszabb verzioja a forrasvizzel kapcsolatos lehetosegeknek, a nyar elejen altalaban nincs gond a forrasviz minosegevel, iden meg nem szoltak, hogy barmi gond lenne vele, ez persze csak a forrasvizre vonatkozik, a csapviz az szaz szazalekosan ihatatlan!!! Persze az ha valaki esetleg lenyel belole fogmosasnal, vagy iszik belole kicsit(mar ha lemegy, mert az ize is pocsek), az meg nem okoz altalaban problemat, a gond ezeknel a vizeknel a tartos fogyasztas eseten lephet fel. A toloi csapviz meg forralas utan sem fogyaszthato, mert olyan anyagok is vannak benne, amik nem semlegesitodnek a forralassal, es ha ezek felhalmozodnak a szervezetben a tobb evi fogyasztas utan, az mar problema lehet...
Molnár Renáta Dátum: 2010-07-06 13:09:10
Sziasztok!Most fogunk a családommal először Görögországba Toloba menni!A Dimimitria apartmanban lesz a szállásunk!Az mennyire van felszerelve? Toloban van Lidl vagy Tesco? Szeptemberbe megyünk busszal, a buszon van valami szórakozási lehetőség? (film nézés zene hallgatás...) Előre is köszönöm!
Bíró-Szabó Karolina Dátum: 2010-07-05 15:22:13
Pákné Csornai Katalin írta ekkor: 2010-07-01 18:39:51
Sziasztok! Még valami praktikus dolog eszembe jutott. Ásványvizet fölösleges venni Tolóban, mert ha a főutcáról a Hotel Epidauros mellett felmentek a kis sikátoron, hamarosan nagyon jó minőségű, tiszta ásványvizet találtok, ami csapból folyik, kint az utcácskán. Mi mindig azt ittuk, vittünk 2-3 flakont és mindennap megtöltöttük.
Kedves Katalin! Pont ma olvastam a Hellasz.hu fórumon, hogy a forrás vize nem ajánlott emberi fogyasztásra. Hetente többször jár a hangszórós kocsi, és bemondják, hogy ne igyanak belőle. Érdemes boltban venni a vizet a főzéshez is. (Amikor mi kint voltunk, csak két napig ittuk, de meguntuk a felmászkálást, mert nagyon meredek az utca, amin fel lehet menni.) Ezt egy olyan fórumozó írta, aki kint él, és idegenvezető (nem Ági, de az ő irodájukban dolgozik), így biztosan tudja, mi a dörgés a forrás vizével kapcsolatosan.