(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pákné Csornai Katalin Dátum: 2010-06-29 22:28:52
Évi111 írta ekkor: 2010-06-29 13:02:01
Szia Katalin! Mi is az Eleanába megyünk. Szeretném megkérdezni,hogy vigyünk-e lábast,serpenyőt ill.olyan dolgokat,amik elengedetlenek a főzéshez,sütéshez? Napi 1x biztosan összedobunk v.mit....Mi van ott az apartmanban?Bármi eszedbe jut ezzel kapcsolatban(Eleana tanácsok),írd meg légyszíves!Nagyon köszi! Évi
Szia Évi! Tányérból, evőeszközből, pohárból, bögréből bőven van, főzéshez is akad elegendő edény, bár az már szűkösebb. Nálunk volt 1 közepes méretű lábos, 1 közepes fazék, egy közepes serpenyő (ebben akár palacsintát, akár húst is süthetsz), 1 tésztaszűrő, ami gyümölcsmosónak is használható. Mikro sajnos nincs, csak kétlapos rezsó. Sütő sincs. Mindent egybevetve el lehet boldogulni. Mi nem vittünk semmilyen edényt. Ha szereted a jó kávét, akkor vigyél kávéfőzőt, mert az nincs. A kilátásba azonnal bele fogsz szeretni. Egyszerűen felejthetetlen. Üdv: Kati
Bihari Agi Dátum: 2010-06-29 16:31:54
Milner Angéla írta ekkor: 2010-06-29 16:28:10
Szia Évi! Most értünk vissza mi is Toloból, az Eleannában voltunk 2 hétig, az emelet 2. szobában. A konyhában van kisebb és nagyobb lábas, meg nyeles serpenyő, úgyhogy azt ne vigyél. Volt tésztaszűrő meg reszelő is. Nálunk még mosogatószer is, de nem tudom, hogy a többi szobában volt-e. Törülközőket is adnak, négy normál méretűt a két személyre, hét közepén lecserélték mindkét héten. Úgyhogy talán ezt se érdemes cipelni, csak a partra valót. Napernyő viszont kell. Tengeri sün csak jóval messzebb, a sziklák alatt volt, úgy kellett őket keresgélni, senkinek nem volt vele gondja, nem lépett bele egybe se. Szúnyog viszont van... Finomakat lehet enni a Tsiros nevű vendéglőben, az utazási irodával majdnem szemben. Jó a gyrosuk is, meg a muszaka, de a báránysült krumplival (így van az étlapon magyarul) egyszerűen SZENZÁCIÓS!!! Igaz, 9,5 euró, de jókora, emberes adag, zamatos, puha... Hmmm... MEGYEK VISSZA!!!!!:-) Mire vagy még kiváncsi?
Szia Angela! Varunk vissza! Addig is minden jot! Agi
Bihari Agi Dátum: 2010-06-29 16:30:53
Szia Evi. Az apartmanokban altalaban nincs konyharuha, mosogatoszivacs, mosogatoszer, ezeket hozzatok magatokkal, ha az apartman konyhajaban talalhato laboson illetve serpenyon tul mas edenyre is szuksegetek van szoljatok amikor megerkeztek, es itt a helyszinen tudunk adni nektek. Szunyogriasztot mindenkeppen hozzatok, mert arra biztos szukseg lesz...es jo ha hoztok vizben is hordhato papucsot is. Na es persze ne feledkezzetek el a biztositasrol sem (lehetoleg Atlasz + EU tb kartya). Jo utat! Az ido miatt ne aggodjatok, ma is egesz nap sutott a nap es jo meleg van, a tenger vize is nagyon kellemes.Udv. Agi
Milner Angéla Dátum: 2010-06-29 16:28:10
Évi111 írta ekkor: 2010-06-29 13:02:01
Szia Katalin! Mi is az Eleanába megyünk. Szeretném megkérdezni,hogy vigyünk-e lábast,serpenyőt ill.olyan dolgokat,amik elengedetlenek a főzéshez,sütéshez? Napi 1x biztosan összedobunk v.mit....Mi van ott az apartmanban?Bármi eszedbe jut ezzel kapcsolatban(Eleana tanácsok),írd meg légyszíves!Nagyon köszi! Évi
Szia Évi! Most értünk vissza mi is Toloból, az Eleannában voltunk 2 hétig, az emelet 2. szobában. A konyhában van kisebb és nagyobb lábas, meg nyeles serpenyő, úgyhogy azt ne vigyél. Volt tésztaszűrő meg reszelő is. Nálunk még mosogatószer is, de nem tudom, hogy a többi szobában volt-e. Törülközőket is adnak, négy normál méretűt a két személyre, hét közepén lecserélték mindkét héten. Úgyhogy talán ezt se érdemes cipelni, csak a partra valót. Napernyő viszont kell. Tengeri sün csak jóval messzebb, a sziklák alatt volt, úgy kellett őket keresgélni, senkinek nem volt vele gondja, nem lépett bele egybe se. Szúnyog viszont van... Finomakat lehet enni a Tsiros nevű vendéglőben, az utazási irodával majdnem szemben. Jó a gyrosuk is, meg a muszaka, de a báránysült krumplival (így van az étlapon magyarul) egyszerűen SZENZÁCIÓS!!! Igaz, 9,5 euró, de jókora, emberes adag, zamatos, puha... Hmmm... MEGYEK VISSZA!!!!!:-) Mire vagy még kiváncsi?
Évi111 Dátum: 2010-06-29 13:02:01
Szia Katalin! Mi is az Eleanába megyünk. Szeretném megkérdezni,hogy vigyünk-e lábast,serpenyőt ill.olyan dolgokat,amik elengedetlenek a főzéshez,sütéshez? Napi 1x biztosan összedobunk v.mit....Mi van ott az apartmanban?Bármi eszedbe jut ezzel kapcsolatban(Eleana tanácsok),írd meg légyszíves!Nagyon köszi! Évi