Szia Katalin!
Mi is az Eleanába megyünk. Szeretném megkérdezni,hogy vigyünk-e lábast,serpenyőt ill.olyan dolgokat,amik elengedetlenek a főzéshez,sütéshez? Napi 1x biztosan összedobunk v.mit....Mi van ott az apartmanban?Bármi eszedbe jut ezzel kapcsolatban(Eleana tanácsok),írd meg légyszíves!Nagyon köszi! Évi
Szia Évi! Most értünk vissza mi is Toloból, az Eleannában voltunk 2 hétig, az emelet 2. szobában.
A konyhában van kisebb és nagyobb lábas, meg nyeles serpenyő, úgyhogy azt ne vigyél. Volt tésztaszűrő meg reszelő is. Nálunk még mosogatószer is, de nem tudom, hogy a többi szobában volt-e. Törülközőket is adnak, négy normál méretűt a két személyre, hét közepén lecserélték mindkét héten. Úgyhogy talán ezt se érdemes cipelni, csak a partra valót. Napernyő viszont kell.
Tengeri sün csak jóval messzebb, a sziklák alatt volt, úgy kellett őket keresgélni, senkinek nem volt vele gondja, nem lépett bele egybe se. Szúnyog viszont van...
Finomakat lehet enni a Tsiros nevű vendéglőben, az utazási irodával majdnem szemben. Jó a gyrosuk is, meg a muszaka, de a báránysült krumplival (így van az étlapon magyarul) egyszerűen SZENZÁCIÓS!!! Igaz, 9,5 euró, de jókora, emberes adag, zamatos, puha... Hmmm... MEGYEK VISSZA!!!!!:-)
Mire vagy még kiváncsi?