(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2014-01-17 10:22:42
Kedves Ági! A Dimitra Apartmant néztem ki magunknak. Szeretném megkérdezni,hogy a 3 ágyas szobákban a kihúzható ágy milyen? A fiam 180 cm magas ,kényelmesen elfér rajta? A tetőtéri szobára gondoltam,ott milyen a kilátás? Nem szeretném ha kiülünk az erkélyre és a másik ház néz szembe velünk. Esetleg Te melyik szobát ajánlod? Köszönettel!
ÖRKÉNYI iSTVÁNNÉ Dátum: 2014-01-16 14:40:51
ARRA VONATKOZÓLAG VAN-E VALAKINEK INFORMÁCIÓJA, HOGY AZ ELEANA APP.HÁZ PARTSZAKASZÁN VAN-E LEHETŐSÉG A HÁZ VENDÉGEI SZÁMÁRA NAPOZÓÁGY ÉS NAPERNYŐ BÉRLÉSÉNEK, HASZNÁLATÁNAK STB?
Andréné Faragó Györgyi Dátum: 2014-01-14 17:01:55
Elnézést a Demos apartmanról érdeklődöm... smile
Andréné Faragó Györgyi Dátum: 2014-01-14 17:00:02
Kedves Ági! Az első turnussal érkeznénk Tolora, a kérdésem, hogy az 504-es szoba erkélyéről milyen a kilátás, sarokerkély-e? Köszönöm!
Bihari Agi Dátum: 2014-01-14 09:34:47
Horváth Edit írta ekkor: 2014-01-09 18:26:32
Kedves Ági! Érdeklődnék, hogy a DEMOS apartmanban a 401-es szoba az sarokerkélyes-e, illetve a 403-as szoba az amelyik a nagy üres területre néz, és két erkély üveggel van elválasztva? Az apartmanház egyébként milyen tájolású?
Kedves Edit! Igen a 401-es szoba erkelye a sarkon van, ahogy az 501-es is, a recepcio felett. A 403-404-es szobak erkelye kozt van az uvegfalas elvalasztas. A nap a "tenger felol" kel fel, igy a hazat elolrol, a teraszok felol suti a nap a delelotti orakban. Udvozlettel Bihari Agi