(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pataki Istvánné Dátum: 2013-09-04 12:35:28
Kedves Ági,köszönöm szépen a választ.
Bihari Agi Dátum: 2013-09-03 10:26:47
Pataki Istvánné írta ekkor: 2013-08-30 14:26:42
Kedves Ági ! Azt szeretném kérdezni,hogy a Demos 402-es szobája a 3. vagy a 4.szinten van,és mindegyik szobához tartozik erkély ? Köszönöm a válaszodat
Kedves Pataki Istvanne! A Demos apartmanhazban a 100-as es 200-as szobak vannak a jobb oldali epuletben, a 400-as es 500-as szobak pedig a bal odalon. A 402-es szoba igy az elso emeleten van, es termeszetesen tarozik hozza sajat erkely, ahogy minden apartmanunkhoz. Udvozlettel Bihari Agi
Pataki Istvánné Dátum: 2013-08-30 14:26:42
Kedves Ági ! Azt szeretném kérdezni,hogy a Demos 402-es szobája a 3. vagy a 4.szinten van,és mindegyik szobához tartozik erkély ? Köszönöm a válaszodat
Dátum: 2013-08-30 11:22:53
Szia Ági! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Gabi
Olasz Miklós Dátum: 2013-08-29 19:00:25
Kedves Fórumozók! Kérdésem főleg azokhoz szólna akik már júniusban jártak Tolon. / tervezgetvén a jövő évet ! / Milyen időjárás volt, várható- e eső ebben az időszakban, milyen meleg a viz. Van- e "bazáros" rész, a közelben van- e más látnivaló mint a tengerpart, mármint ami akár önállóan is - akár gyalogosan -- megközelíthető,stb. Természetesen Grand toursszal mennénk, tehát jól jönne tengerre néző apartman, szobaszám stb. Minden apró információ érdekel. Köszönöm előre is!