(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-08-28 18:52:53
Máté Ildikó írta ekkor: 2013-08-27 11:22:49
Kedves Ágnes! Az idén Tossában nyaraltunk, természetesen megint a Grand Tours irodával utaztunk. Már a jövő évi utunkat tervezgetjük gondolatban, és Tolót nézegetjük. Vagy nyolc éve voltunk ott, és nagyon szép emlékeink vannak róla. Az lenne a kérdésem, hogy milyenek az esték a faluban? Lehet jó sétákat tenni, grillezett kukorica, fagyizó az utcán van-e még? Vannak-e olyan fakultatív programok, amelyek a prospektusban nem szerepelnek? Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Ildikó
Kedves Ildiko! Termeszetesen lehet jokat setalni a faluban, es a falu korul is is van nehany seta utvonal. Megvannak a foutcai fagyizok is es kukoricat is sutnek tobb helyen a faluban. Pillanatnyilag a prospektusban is szereplo kirandulasok vannak, nem dolt meg el lesz-e valtoztatas ehhez kepest a jovo evben. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-08-28 18:26:11
írta ekkor: 2013-08-25 20:10:20
Kedves Ágnes! Érdeklődnék, hogy októberben mely napra esik , mikor ingyenes a belépés a múzeumokba. Válaszodat előre is köszönöm, egy régi utasod. Üdvözlettel: Gabi
Szia Gabi. Iden oktoberben nincs ingyenes nap a pillanatnyi allas szerint. Novembertol ingyenes minden honap elso vasarnapja. Udv. Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-08-28 18:14:09
Takács Ágnes írta ekkor: 2013-08-25 11:42:40
Szia Ági! Pénteken indulunk Tolo-ba, a Stellába. Az lenne a kérdésem, hogy két turnusváltás között van takarítás? Wc papírt raknak ki? Wifi van valahol a Stella környékén?
Kedves Agnes! A Stella apartmanban turnusvaltaskor van csak takaritas, ekkor adnak wc papirt is. Az apartman udvaran altalaban foghato wifi, ha ez valamiert nem mukodik, akkor mi szivesen megadjuk a kodunkat az utazasi irodaban mit lehet hasznalni. Udvozlettel Bihari Agi
Máté Ildikó Dátum: 2013-08-27 11:22:49
Kedves Ágnes! Az idén Tossában nyaraltunk, természetesen megint a Grand Tours irodával utaztunk. Már a jövő évi utunkat tervezgetjük gondolatban, és Tolót nézegetjük. Vagy nyolc éve voltunk ott, és nagyon szép emlékeink vannak róla. Az lenne a kérdésem, hogy milyenek az esték a faluban? Lehet jó sétákat tenni, grillezett kukorica, fagyizó az utcán van-e még? Vannak-e olyan fakultatív programok, amelyek a prospektusban nem szerepelnek? Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Ildikó
Anikó Dátum: 2013-08-26 22:23:10
Ignath Antalné írta ekkor: 2013-08-26 09:33:45
Anikó nagyon köszi az elismerést! A Romviban volt ez a görög est, egyébként Bihari Ági idegenvezető kifüggesztette a faliújságra minden apartmanban fordulj hozzá bizalommal! Barátaink májusban voltak Toloban és mondta, hogy most sajnos nem volt olyan mint tavaly, ugyanis az Anyát operálták és ezért csak gyerekek léptek fel, de szurkolok Nektek, hogy lásd amit én láttam! Természetesen tudod ez Toloban van a parton. Találkozni nem fogunk amit őszintén sajnálok, de mi később tudunk csak menni! Szép nyarat, jó pihenést kivánok Nektek! Kérdezz még szívesen válaszolok! Üdv. Kati
Kedves Kati! Köszi a gyors választ, remélem szerencsénk lesz, és meggyógyult a mamájuk. Nektek is tartalmas nyaralást, jó pihenést kívánok. puszi Anikó