Kedves Ágnes! Az idén Tossában nyaraltunk, természetesen megint a Grand Tours irodával utaztunk. Már a jövő évi utunkat tervezgetjük gondolatban, és Tolót nézegetjük. Vagy nyolc éve voltunk ott, és nagyon szép emlékeink vannak róla. Az lenne a kérdésem, hogy milyenek az esték a faluban? Lehet jó sétákat tenni, grillezett kukorica, fagyizó az utcán van-e még? Vannak-e olyan fakultatív programok, amelyek a prospektusban nem szerepelnek? Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Ildikó
Kedves Ildiko! Termeszetesen lehet jokat setalni a faluban, es a falu korul is is van nehany seta utvonal. Megvannak a foutcai fagyizok is es kukoricat is sutnek tobb helyen a faluban. Pillanatnyilag a prospektusban is szereplo kirandulasok vannak, nem dolt meg el lesz-e valtoztatas ehhez kepest a jovo evben. Udvozlettel Bihari Agi