(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Madácsi Eszter Dátum: 2013-09-17 13:34:34
Bergován Tamásné (Ági) írta ekkor: 2013-09-14 11:36:32
Szia! Köszönöm a válaszodat! :-) Még annyit kérdeznék, hogy lassan vagy hirtelen mélyülő a strand és hogy tiszta, áttetsző, vagy zavarosabb a víz?
Szia! van ahol lassabban és van ahol gyorsabban mélyül, de mindenhol tiszta - áttetsző a víz
Bergován Tamásné (Ági) Dátum: 2013-09-14 11:36:32
Madácsi Eszter írta ekkor: 2013-09-13 15:23:35
Szia! egész Tolo alatt végigfut egy hosszú strandolásra kitűnően alkalmas homokos partszakasz, Tolo előtt pedig egy gyönyörű kis öbölben van kavicsos partszakasz is
Szia! Köszönöm a válaszodat! :-) Még annyit kérdeznék, hogy lassan vagy hirtelen mélyülő a strand és hogy tiszta, áttetsző, vagy zavarosabb a víz?
Madácsi Eszter Dátum: 2013-09-13 15:23:35
Bergován Tamásné (Ági) írta ekkor: 2013-09-12 11:48:25
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Toló környékén van több strandolós partszakasz vagy csak ott az üdülőrészen egy hosszabb part?
Szia! egész Tolo alatt végigfut egy hosszú strandolásra kitűnően alkalmas homokos partszakasz, Tolo előtt pedig egy gyönyörű kis öbölben van kavicsos partszakasz is
Bergován Tamásné (Ági) Dátum: 2013-09-12 11:48:25
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Toló környékén van több strandolós partszakasz vagy csak ott az üdülőrészen egy hosszabb part?
Drávecz Mariann Dátum: 2013-09-08 15:29:32
Tomka János írta ekkor: 2013-08-21 18:43:14
Sziasztok. Tolóba mennék szeptember végi turnussal. Kíváncsi lennék ebben az időszakban a tenger vízhőmérsékletére, mivel imádunk fürödni, de csak 25 fokos, vagy annál melegebb vízben. Ha tudjátok írjátok meg, és azt is, hogy szokott-e ilyenkor esni az eső arrafelé. Várom a választ., előre is köszönöm.
Kedves János! Nekem csak tavalyi információm van szeptember vége, október eleji időjárásról. Egy szóval össze tudom foglalni: SZUPER! Persze nagybetűvel minden, a tenger is és a levegő is. Tavaly október 6-án harmincegykettő fok volt indultunk haza, ennél jobb finom és meleg csak a tenger volt. Nemhogy eső, még felhő sem volt....Olyannyira tetszett, hogy az idén, 3 hét múlva indulunk vissza.