Sziasztok.
Tolóba mennék szeptember végi turnussal. Kíváncsi lennék ebben az időszakban a tenger vízhőmérsékletére, mivel imádunk fürödni, de csak 25 fokos, vagy annál melegebb vízben. Ha tudjátok írjátok meg, és azt is, hogy szokott-e ilyenkor esni az eső arrafelé. Várom a választ., előre is köszönöm.
Kedves János!
Nekem csak tavalyi információm van szeptember vége, október eleji időjárásról. Egy szóval össze tudom foglalni: SZUPER! Persze nagybetűvel minden, a tenger is és a levegő is. Tavaly október 6-án harmincegykettő fok volt indultunk haza, ennél jobb finom és meleg csak a tenger volt. Nemhogy eső, még felhő sem volt....Olyannyira tetszett, hogy az idén, 3 hét múlva indulunk vissza.