(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-10-02 09:55:03
Jankó Rafaelné írta ekkor: 2013-09-28 10:16:41
Kedves Bihari Ági! Pénteken indulunk Tollora már alig várjuk ,Kérem válaszoljon milyen most az idő? Milyent várnak és persze milyen a tenger?A Demosba fogunk megszálni . Még kiváncsi lennék arra is hogy a héten megvolt-e a fakultativ programokhoz a létszám?Kőszőnőm Jankóné Mirtil.
Kedves Mirtil! A jovo hetre a mstani elorejelzes 20-25 fok kozotti, valtozekony idot mond. Szinte mindenre lehet szamitani mar ebben az idoszakban, lesznek napsuteses idoszakok, de elofordulnak, zaporok zivatarok es szeles idoszakok is. A tenger meg kellemes homersekletu, hiszen eddig meleg volt, nem volt meg ideje lehulni. Nem tudtunk mar minden kirandulast inditani, de igy is eleg bo lesz a valasztek a jovo hetre is, es remelhetoleg lesz elegendo erdeklodo is. Udvozlettel, Bihari Agi
Jankó Rafaelné Dátum: 2013-09-28 10:16:41
Kedves Bihari Ági! Pénteken indulunk Tollora már alig várjuk ,Kérem válaszoljon milyen most az idő? Milyent várnak és persze milyen a tenger?A Demosba fogunk megszálni . Még kiváncsi lennék arra is hogy a héten megvolt-e a fakultativ programokhoz a létszám?Kőszőnőm Jankóné Mirtil.
Szabó Györgyne Dátum: 2013-09-26 14:18:13
Sziasztok! Jövőre Tolora szeretnénk menni, az Elena apartmanba.Ha valaki tudna segíteni,hogy a konyha mivel van fel szerelve,és az 1-em 2-es szoba milyen,ill a ki látás.Köszönöm előre is Üdv Marcsi
Ignath Antalné Dátum: 2013-09-23 10:31:17
Anikó írta ekkor: 2013-08-24 20:53:21
Tetszett, az írásod, az volna a kérdésem, hogy mi a neve annak az étteremnek amit leírtál és Tolóban van, vagy máshol? Mi szept. 14-től megyünk, ezért ez nagyon érdekelne. Ti mikor mentek?
Remélem jól éreztétek magatokat! Légyszi írj néhány sort milyen volt! Üdv.: Ignáthné Kati
Kovácsné Szöllős Éva Dátum: 2013-09-17 18:58:45
Kedves Fórumozók! Jövőre Tolon szeretnék nyaralni, ezért szeretném megtudni, hogy az Elena apartmannal vagy a Romvi hotellel kapcsolatban milyen tapasztalatotok van? Köszönöm előre is, üdvözlettel: Kovács Éva