Kedves Bihari Ági!
Pénteken indulunk Tollora már alig várjuk ,Kérem válaszoljon milyen most az idő? Milyent várnak és persze milyen a tenger?A Demosba fogunk megszálni . Még kiváncsi lennék arra is hogy a héten megvolt-e a fakultativ programokhoz a létszám?Kőszőnőm Jankóné Mirtil.
Kedves Mirtil! A jovo hetre a mstani elorejelzes 20-25 fok kozotti, valtozekony idot mond. Szinte mindenre lehet szamitani mar ebben az idoszakban, lesznek napsuteses idoszakok, de elofordulnak, zaporok zivatarok es szeles idoszakok is. A tenger meg kellemes homersekletu, hiszen eddig meleg volt, nem volt meg ideje lehulni. Nem tudtunk mar minden kirandulast inditani, de igy is eleg bo lesz a valasztek a jovo hetre is, es remelhetoleg lesz elegendo erdeklodo is. Udvozlettel, Bihari Agi