Sziasztok Utastársak ! Lenne egy kérésem a Tolo Demos Apartmanház 503. szoba lakóihoz, hogy nagyjából írjátok már le a felszerelést, mert azt nem csomagolnám be az amúgy is mindig "fúlos" bőröndbe ami felesleges! Gondolok itt főleg a konyhai dolgokra, hogy teflon edény, mikroba edény, pohár, vágókés, szűrő, stb. Végig látom, hogy foglalt a gyönyörű tengerre néző szoba. Köszi előre is a segítségeteket! Tavaly voltunk az utolsó turnusban akkor az Elenában, mondhatom Nektek, hogy felejthetetlen volt, a tenger víz kb. 28 C fokos volt, a levegő pedig 30-33 ! Ettől nem is kell melegebb! Október 13-ig egyszer volt eső, de az is éjszaka tehát egyáltalán nem zavart Bennünket. Jó kis csapat volt! A görög estre amit az étteremben szerveznek menjetek el, mert nagyon nagy élmény, igazi betekintést nyújt a görögök mentalitásába, a család és a pincér fiúk adják a műsort, sokkal hitelesebb mint az a görög est amikor befizetsz 25-30 eurót és kapsz vacsit és profi táncosokat, itt a gyerektől kezdve az anya, apa, nagymama, vendég mindenki táncol , csak az italt kell fizetned amit megiszol! Ne hagyjátok ki! Napflionban van Lidl ott bármit meg tudsz venni, kb. olyan áron mint itthon! Busz indul 1 euró 25 kb. ha jól emlékszem egy út, megéri átrándulni, a piacos napot ajánlom, mert ott aztán minden van, látványnak sem utolsó!
Kellemes nyaralást mindenkinek ! Már alig várjuk hogy mehessünk újra! Ignáthné Kati