(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Ignath Antalné Dátum: 2013-08-22 09:21:03
Sziasztok Utastársak ! Lenne egy kérésem a Tolo Demos Apartmanház 503. szoba lakóihoz, hogy nagyjából írjátok már le a felszerelést, mert azt nem csomagolnám be az amúgy is mindig "fúlos" bőröndbe ami felesleges! Gondolok itt főleg a konyhai dolgokra, hogy teflon edény, mikroba edény, pohár, vágókés, szűrő, stb. Végig látom, hogy foglalt a gyönyörű tengerre néző szoba. Köszi előre is a segítségeteket! Tavaly voltunk az utolsó turnusban akkor az Elenában, mondhatom Nektek, hogy felejthetetlen volt, a tenger víz kb. 28 C fokos volt, a levegő pedig 30-33 ! Ettől nem is kell melegebb! Október 13-ig egyszer volt eső, de az is éjszaka tehát egyáltalán nem zavart Bennünket. Jó kis csapat volt! A görög estre amit az étteremben szerveznek menjetek el, mert nagyon nagy élmény, igazi betekintést nyújt a görögök mentalitásába, a család és a pincér fiúk adják a műsort, sokkal hitelesebb mint az a görög est amikor befizetsz 25-30 eurót és kapsz vacsit és profi táncosokat, itt a gyerektől kezdve az anya, apa, nagymama, vendég mindenki táncol , csak az italt kell fizetned amit megiszol! Ne hagyjátok ki! Napflionban van Lidl ott bármit meg tudsz venni, kb. olyan áron mint itthon! Busz indul 1 euró 25 kb. ha jól emlékszem egy út, megéri átrándulni, a piacos napot ajánlom, mert ott aztán minden van, látványnak sem utolsó! Kellemes nyaralást mindenkinek ! Már alig várjuk hogy mehessünk újra! Ignáthné Kati
Viki Dátum: 2013-08-22 09:08:02
Sziasztok!! Tolóba készülünk szeptember végén! Nem tud véletlenül valaki valamit az apró halak ünnepéről? Vagy halászok ünnepe? Fogalmam sincs mi az igazi neve annyiféleképpen nevezik de nagyon érdekelne, hogy idén mikor lesz és milyen programok lesznek! Remélem azon a héten lesz amikor mi megyünk! :) Előre is nagyon köszi a válaszokat!
Tomka János Dátum: 2013-08-21 18:43:14
Sziasztok. Tolóba mennék szeptember végi turnussal. Kíváncsi lennék ebben az időszakban a tenger vízhőmérsékletére, mivel imádunk fürödni, de csak 25 fokos, vagy annál melegebb vízben. Ha tudjátok írjátok meg, és azt is, hogy szokott-e ilyenkor esni az eső arrafelé. Várom a választ., előre is köszönöm.
Éri Vivien Dátum: 2013-08-18 13:02:45
Bihari Agi írta ekkor: 2013-08-16 18:21:59
Kedves Vivien! Elfogadjak a magyar es a nemzetkozi diakigazolvanyt is, csak az a fontos, hogy az ervenyesito matrica rajta legyen, vagy mindenkeppen egyertelmuen latszodjon az ervenyesseg ideje. Udv. Bihari agi
Köszönöm Ági! Akkor a nemzetközit nem váltom ki, ha a magyart is elfogadják :)
Domonkos Diána Dátum: 2013-08-18 12:58:56
Bihari Agi írta ekkor: 2013-08-16 18:24:08
Kedves Julianna. Most neztem meg az e-maileket, a rendszer a levelszemet koze tette a berkezett uzenetet. Elintezem az orvossal a papirt es nemsokara kuldom. Udvozlettel Bihari Agi
Szia Ági! Nagyon szépen köszönjük a segítségedet! Valahogy azért meg fogjuk hálálni, akár így a távolból is!!! :-D Üdv.: Domonkos Diána