Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy Görögo-ban elfogadják-e a magyar vagy a nemzetközi (ISIC) diákigazolványt, a Tolohoz kapcsolódó fakultatív programoknál lehetne-e ezzel kedvezményt érvényesíteni? Előre is köszönöm a segítséget!
Kedves Vivien! Elfogadjak a magyar es a nemzetkozi diakigazolvanyt is, csak az a fontos, hogy az ervenyesito matrica rajta legyen, vagy mindenkeppen egyertelmuen latszodjon az ervenyesseg ideje. Udv. Bihari agi