(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Tóth Julianna Dátum: 2013-08-16 18:42:02
Bihari Agi írta ekkor: 2013-08-16 18:25:38
Kedves Julianna! A Stellaban a wifi az udvaron foghato, de mi is szivesen megadjuk az irodai wifi kodjat igy azt is lehet hasznalni. Udvozlettel, Bihari Agi
Kedves Bihari Ági! Nagyon szépen köszönöm, remélem, személyesen is fogunk találkozni!
Bihari Agi Dátum: 2013-08-16 18:25:38
Tóth Julianna írta ekkor: 2013-08-16 12:25:33
Aug.24-én fogunk Tolora menni.AStella, ill. azElena apartmanban lesz a szallaunk. Kérdésem az, van e wifi? Koszonom elore is a valaszt! Toth Julianna
Kedves Julianna! A Stellaban a wifi az udvaron foghato, de mi is szivesen megadjuk az irodai wifi kodjat igy azt is lehet hasznalni. Udvozlettel, Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-08-16 18:24:08
Domonkos Diána írta ekkor: 2013-08-15 12:58:40
Kedves Bihari Ágnes! Segítségedet szeretném kérni. Tavaly október első hetében Tolo-n nyaraltunk (kisebb csapat), melyből 1 személy "napcsalán" betegséget kapott, melyet a helyi orvos látott el. Az ellátás 200 euróba került, amit hiteles okmányokkal tudunk is igazolni, de a biztosító (Allianz) nem akarja kifizetni az ellátást (egyéb problémák miatt), amit szeretnék privát emailben leírni és csatolnám az ellátásról illetve a számláról szóló papírokat. Az irodától kaptam egy címet, oda már küldtem egy levelet, de válasz nem jött. Cím: [email protected] Rossz cím?? Segítségedet előre is megköszönném. Maradok tisztelettel: Domonkos Diána
Kedves Julianna. Most neztem meg az e-maileket, a rendszer a levelszemet koze tette a berkezett uzenetet. Elintezem az orvossal a papirt es nemsokara kuldom. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-08-16 18:21:59
Éri Vivien írta ekkor: 2013-08-14 21:13:25
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Görögo-ban elfogadják-e a magyar vagy a nemzetközi (ISIC) diákigazolványt, a Tolohoz kapcsolódó fakultatív programoknál lehetne-e ezzel kedvezményt érvényesíteni? Előre is köszönöm a segítséget!
Kedves Vivien! Elfogadjak a magyar es a nemzetkozi diakigazolvanyt is, csak az a fontos, hogy az ervenyesito matrica rajta legyen, vagy mindenkeppen egyertelmuen latszodjon az ervenyesseg ideje. Udv. Bihari agi
Bihari Agi Dátum: 2013-08-16 18:20:25
Gál Orsolya írta ekkor: 2013-08-12 19:52:50
Sziasztok! Két dolog felöl érdeklődnék. A görögöknél is a magyar szabvány van a fali dugajzatban? illetve most megyünk először önellátásban a Demos apartmanba és érdekelne hogy mit érdemes vinni ilyenkor? köszönöm előre is a választ
Kedves Orsolya. A konnektorok ugyanugy hasznalhatoak, mint Magyarorszagon, nem kell hozza semmeifele atalakito. Az apartmanok konyhajaban nincs altalaban mosogatoszivacs es mosogatoszer, ezt celszeru hozni, es nincs kavefozo sem. Udvozlettel Bihari Agi