Kedves Bihari Ágnes!
Segítségedet szeretném kérni. Tavaly október első hetében Tolo-n nyaraltunk (kisebb csapat), melyből 1 személy "napcsalán" betegséget kapott, melyet a helyi orvos látott el. Az ellátás 200 euróba került, amit hiteles okmányokkal tudunk is igazolni, de a biztosító (Allianz) nem akarja kifizetni az ellátást (egyéb problémák miatt), amit szeretnék privát emailben leírni és csatolnám az ellátásról illetve a számláról szóló papírokat.
Az irodától kaptam egy címet, oda már küldtem egy levelet, de válasz nem jött. Cím:
[email protected] Rossz cím??
Segítségedet előre is megköszönném.
Maradok tisztelettel: Domonkos Diána