Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy 30.-án közvetlen járat indul Debrecenből Toloba? vagy esetleg Szegeden átkell szállni? és még lenne egy ici-pici kívánságom: ha lehet emeletes buszt indítsatok 30.-án
Éri Vivien Dátum: 2013-08-10 09:10:59
Bihari Agi írta ekkor: 2013-08-06 19:24:53
Szia. A nafplioi tuzoltosag allaspontja az amit irtam, nagy a szarazsag, nagy a tuzveszely, tobb mint 3 honapja nem esett eso a kornyeken, ezert ertheto modon komolyan kell venni mindenfele erre vonatkozo tilalmat. Agi
Köszönöm, nagyon sajnálom!
Holczer Timea Dátum: 2013-08-08 19:32:08
halász tunde írta ekkor: 2013-08-08 06:03:20
Sziasztok szeretném kérdezni ,hogy mobil netet hol tudok vásárolni Tolon ?Jövőhéten utazunk, kurzus felvétel lesz valahogy meg kellene oldani .Itt Mo. javasolták ,hogy kint vegyünk netet.
Kedves Tünde! Miért vásárolnál mobilnetet?? Használj wifi-t!
halász tunde Dátum: 2013-08-08 06:03:20
Sziasztok szeretném kérdezni ,hogy mobil netet hol tudok vásárolni Tolon ?Jövőhéten utazunk, kurzus felvétel lesz valahogy meg kellene oldani .Itt Mo. javasolták ,hogy kint vegyünk netet.
Bihari Agi Dátum: 2013-08-06 19:26:13
Pinter Csaba írta ekkor: 2013-08-05 20:59:14
Szia Ági Csaba vagyok Fehérvárról 17-én érkezünk a lányommal kolbászt viszek , és ha igaz lesz káposztás csirkés lecsó!!