(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-07-31 18:54:33
Váncsa Csabáné írta ekkor: 2013-07-27 11:14:03
Kedves Grandtours! Visszatérő törzsutasuk vagyunk Önöknek,az idei nyaraláson már túl vagyunk,ami fantasztikus volt,és már most szeretnénk érdeklődni a jövő évivel kapcsolatban,hogy van-e esélye annak,hogy a tolo-i utazásokhoz repülős utakat is szervezzenek (akár Athénig repülővel,és onnan busszal Tolo-ig....) Válaszukat előre is köszönjük! Maradunk tisztelettel: Váncsa család
Kedves Vancsa Csabane! Orulok, hogy jol sikerult az idei nyaralas is. A repulos megoldas eseteben nagy szerepet jatszik a jarat erkezesi ideje is. Pillanatnyilag este 19:30-kor erkezik a jarat az atheni repuloterre, igy tomegkozlekedessel kicsit nehez eljutni Athenbol Toloba, mert az utolso Nafplio fele meno busz 21:00- kor van, amit nehez elerni. Lehet vonattal jonni a repterrol Korinthoszig es onnan taxival Toloba ( kb 80 Euro). A taxi Athentol Toloig 150 Euro. Termeszetesen ha van ra igeny tudunk arat kerni kisebb, nagyobb buszokra is. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-07-31 18:39:43
Éri Vivien írta ekkor: 2013-07-30 16:28:13
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Tolón engedélyezett-e kívánság lámpás felengedése vagy ott is be van tiltva, mint itthon? Előre is köszönöm a segítséget! :)
Szia. A kivansaglampas felengedese csak abban az esetben engedelyezett ha a led-lampas valtozatrol van szo, a gazzal, vagy barmilyen langgal mukodo szerkezet felengedese szigoruan tilos a fokozott tuzveszely miatt. Udvozlettel Bihari Agi
Éri Vivien Dátum: 2013-07-30 16:28:13
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Tolón engedélyezett-e kívánság lámpás felengedése vagy ott is be van tiltva, mint itthon? Előre is köszönöm a segítséget! :)
Nagy Zsófia Dátum: 2013-07-28 20:58:33
Madácsi Eszter írta ekkor: 2013-07-27 17:44:40
Csak nem az első emelet? :D
:) Tetőtér :)
Madácsi Eszter Dátum: 2013-07-27 17:44:40
Nagy Zsófia írta ekkor: 2013-07-26 22:06:28
Nekünk is a Dimitra :)
Csak nem az első emelet? :D