Sziasztok! Az étkezéssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. A Demos Apartmanba fogunk megszállni, és még nem tudjuk, hogy kérjünk -e reggelit és vacsorát! Mik a tapasztalatok? Megéri előfizetni? Milyen ételeket kínálnak? Várom a válaszokat! :) Köszönöm! Timi
Kedves Timi! Ahogy látom, a félpanzió a Hotel Romviban van. Mi , bár nem igényeltünk félpanziót, nagyon szerettük a Romvit, többször vacsoráztunk ott. Mivel elég nagy társasággal voltunk, így gyakorlatilag a teljes étlap kínálatát megismertük, és egyikünk sem volt csalódott egyszer sem. Jól főznek, kedvesek a pincérek, és a tengerparti fekvése sem elhanyagolható. Sőt, néha ajándék desszerttel is kedveskedtek nekünk. :) Átlagos árakkal dolgoznak toloi viszonylatban. Szerintem egy kicsivel lehet olcsóbb, ha előre befizeted a félpanziót, viszont cserébe egy helyhez vagy kötve a nyaralás alatt. Mi ezért nem kértük a félpanziót, mert több helyet is kipróbáltunk. Remélem segítettem a döntésben! :)