(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Váncsa Csabáné Dátum: 2013-07-27 11:14:03
Kedves Grandtours! Visszatérő törzsutasuk vagyunk Önöknek,az idei nyaraláson már túl vagyunk,ami fantasztikus volt,és már most szeretnénk érdeklődni a jövő évivel kapcsolatban,hogy van-e esélye annak,hogy a tolo-i utazásokhoz repülős utakat is szervezzenek (akár Athénig repülővel,és onnan busszal Tolo-ig....) Válaszukat előre is köszönjük! Maradunk tisztelettel: Váncsa család
Nagy Zsófia Dátum: 2013-07-26 22:06:28
Madácsi Eszter írta ekkor: 2013-07-26 15:58:43
Hol lesz a szállásotok? nekünk Dimitra
Nekünk is a Dimitra :)
Madácsi Eszter Dátum: 2013-07-26 15:58:43
Nagy Zsófia írta ekkor: 2013-07-26 14:53:04
Köszönöm :) Már alig várom, hogy ott legyünk. Eszter honnan jöttök? :) Mi Szombathelyről :)
Hol lesz a szállásotok? nekünk Dimitra
Madácsi Eszter Dátum: 2013-07-26 15:37:34
Nagy Zsófia írta ekkor: 2013-07-26 14:53:04
Köszönöm :) Már alig várom, hogy ott legyünk. Eszter honnan jöttök? :) Mi Szombathelyről :)
Mi Debrecenből :)
Nagy Zsófia Dátum: 2013-07-26 14:53:04
Bán Zsuzsanna írta ekkor: 2013-07-25 10:07:58
Kedves Zsófi és Eszter! Tavaly 1,5 euró körül volt a jegy 1 útra, és kb óránként, 1,5 óránként járnak a buszok. Érdemes résen lenni, mert nem feltétlenül áll meg, így le kell inteni a buszt. :) Kb 20 perc alatt ér a busz Napflionba, és abszolút megéri eltölteni ott egy napot. Remek kirándulást lehet arrafelé csapni: gyönyörű a belváros, a Palamidi vár 1000 lépcsőfokát érdemes leküzdeni, mert remek a kilátás. Ha visztek magatokkal fürdőruhát, akkor leérve akár csobbanhattok is egyet. Ha jól emlékszem, akkor szerdán van a piac Napflionban, így érdemes akkorra időzíteni a kirándulást. A busz ott áll meg a piac mellett. Egyébként Ági és Melinda biztosan tud még 1-2 tuti tippel szolgálni, ha én most hirtelen kihagytam volna valami fontosat. ;) Kellemes kirándulást! :)
Köszönöm :) Már alig várom, hogy ott legyünk. Eszter honnan jöttök? :) Mi Szombathelyről :)