Kedves Zsófi és Eszter! Tavaly 1,5 euró körül volt a jegy 1 útra, és kb óránként, 1,5 óránként járnak a buszok. Érdemes résen lenni, mert nem feltétlenül áll meg, így le kell inteni a buszt. :) Kb 20 perc alatt ér a busz Napflionba, és abszolút megéri eltölteni ott egy napot. Remek kirándulást lehet arrafelé csapni: gyönyörű a belváros, a Palamidi vár 1000 lépcsőfokát érdemes leküzdeni, mert remek a kilátás. Ha visztek magatokkal fürdőruhát, akkor leérve akár csobbanhattok is egyet. Ha jól emlékszem, akkor szerdán van a piac Napflionban, így érdemes akkorra időzíteni a kirándulást. A busz ott áll meg a piac mellett. Egyébként Ági és Melinda biztosan tud még 1-2 tuti tippel szolgálni, ha én most hirtelen kihagytam volna valami fontosat. ;) Kellemes kirándulást! :)
Köszönöm :) Már alig várom, hogy ott legyünk. Eszter honnan jöttök? :) Mi Szombathelyről :)