(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Farkas András Dátum: 2013-07-23 16:52:14
Grimplini Ferenc írta ekkor: 2013-07-19 09:49:24
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni, hogy Görögországban a jelenleg aktuális autópályadij Toloig mennyibe kerül? A szerb és macedon dijjak ismertek, és szeretnék előre számolni. Saját autóval mennénk. Ha van valakinek az úttal kapcsolatban tapasztalata, szívesen várom, pl: olcsó üzemanyag (dízel) kút a déli területen ... stb.
Szia! Görögo-i autópálya díj, amit Tolóig fizetni kell kb. 32 EUR. (egy útra). üdv. András
Patkós Tímea Dátum: 2013-07-23 10:54:06
Sziasztok! Az étkezéssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. A Demos Apartmanba fogunk megszállni, és még nem tudjuk, hogy kérjünk -e reggelit és vacsorát! Mik a tapasztalatok? Megéri előfizetni? Milyen ételeket kínálnak? Várom a válaszokat! :) Köszönöm! Timi
Bán Zsuzsanna Dátum: 2013-07-23 09:35:00
Madácsi Eszter írta ekkor: 2013-07-22 07:01:49
Elsősorban azokat kérdezném akik buszos utazással és Debrecen környékéről utaztak Toloba! Milyen busszal mentetek? _ Kedves Grandtours! Augusztus 30.ai utazás milyen busszal fog történni? - tekintettel, hogy jelen állapot szerint 9 férőhely van. :) Scania E-99 http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1025.2.jpg Irizar Century http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1012.2.jpg MB Sprinter 416 http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1019.2.jpg SETRA 431 DT http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1032.2.jpg
Kedves Eszter! A buszok típusa és beosztása az utasok függvényében alakul ki, ezért az utazás előtt pár nappal szokott véglegesen összeállni. Addig a Grandtours sem tud információt adni erről. Én bár többször utaztam már Tolóba, mégsem volt két egyforma utam ami a busz típusát illeti. Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor az utazás előtti napon csörögj rá az utazási irodára. ;)
Hollósi Tibor Dátum: 2013-07-23 09:26:57
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a Stella apartmanban van-e wifi??? Nem baj ha nem ingyenes, de csak a megléte érdekelne! Köszönöm
Bihari Agi Dátum: 2013-07-22 19:37:56
Kállai Éva írta ekkor: 2013-07-22 18:07:27
Kedves Ági! Pénteken indulunk Toloba, így indulás előtt lenne pár kérdésem. Az Elena apartman földszinti szobáját foglaltuk le. Az apartmanban található széf? Érdemes lenne nemzetközi pedagógus kártyát kiváltani? Ki tudnám használni? Mivel aktív pihenést tervezünk szeretnénk körbejárni a környéket, van lehetőség bicikli kölcsönzésre? Előre is köszönjük válaszaidat:)
Kedves Eva! Az apartmanban nincs szef. A pedagogus kartya akkor hasznalhao csak, ha kiserokent van egy diakcsoporttal, mas esetben nem fogadjak el. Van lehetoseg bicikli kolcsonzesre is, de enelkul is lehet aktivan nyaralni itt a kornyeken, sok gyalogosan is bejarhato butvonal is van a falu korul. Udvozlettel Bihari Agi