Ez az ingyenes klíma kérdés minket is érdekelne. A prosiban 5 euro, itt a honlapon viszont van klíma és ingyen klíma ikon is az apartmannál. Előre is köszönjük a választ. Katalin és Bálint Pityu
Sziasztok! a Dimitra tulajdonosa felajanlotta az ingyen klima hasznalatot mindenkinek aki julius 15 utan foglal... de mivel o ugysem tudja ki mikor foglalt, igy barmelyik foglalasra ramondhatjuk, hogy julius 15 utan tortent, igy ingyenes lesz a klima :-) Udv. Bihari Agi