(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pintér Csaba Dátum: 2012-07-30 20:45:42
Szia Ági augusztus 18-án megint jövök a Démosba , A kolbászt viszem most is remélem ízleni fog . Csaba a buszos!!! smile
Bihari Agi Dátum: 2012-07-28 19:14:08
Szathmári Katalin írta ekkor: 2012-07-25 21:13:45
Ez az ingyenes klíma kérdés minket is érdekelne. A prosiban 5 euro, itt a honlapon viszont van klíma és ingyen klíma ikon is az apartmannál. Előre is köszönjük a választ. Katalin és Bálint Pityu
Sziasztok! a Dimitra tulajdonosa felajanlotta az ingyen klima hasznalatot mindenkinek aki julius 15 utan foglal... de mivel o ugysem tudja ki mikor foglalt, igy barmelyik foglalasra ramondhatjuk, hogy julius 15 utan tortent, igy ingyenes lesz a klima :-) Udv. Bihari Agi
Szathmári Katalin Dátum: 2012-07-25 21:13:45
Ez az ingyenes klíma kérdés minket is érdekelne. A prosiban 5 euro, itt a honlapon viszont van klíma és ingyen klíma ikon is az apartmannál. Előre is köszönjük a választ. Katalin és Bálint Pityu
Dávid Zoltán Dátum: 2012-07-25 15:02:56
Érdeklődnék , hogy a Dimitra apartmanban a klíma ingyenes-e ? Mert egyedül itt nem látok árat feltüntetve a többi apartmanhoz képest . Üdv:Zoli smile
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-23 19:25:40
Rendben!Jó nyaralást mindenkinek,szép időt, kellemes élményeket!