(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Sándor Tamás Dátum: 2012-07-13 20:06:43
Rendben, köszönöm, majd még meggondolom.
Bihari Agi Dátum: 2012-07-13 09:45:46
Es ha ez meg nem leg latnivalonak, ott van Argosz varosa is, a szinhazaval es az astasi terulettel, ami szinten erdekes latnivalo.
Bihari Agi Dátum: 2012-07-13 09:44:14
Sándor Tamás írta ekkor: 2012-07-11 22:24:27
Azért jó lenne, ha valami irányadó info felkerülne a honlapra december végén -illetve csak a valóban induló kirándulásokat tegyék a katalógusba mert hanem lesznek kirándulások akkor sajnos más úticékl után kell majd néznünk nemcsak -Fülig Jimmy- őszinte sajnálatára.
Kedves Sandor Tamas Ur! Szo sincs rola, hogy ne lennenek kirandulasok, most is vannak es lesznek jovore is. A mostani utakkal is sok erdekes asatasi terulet elerheto, Athen (Akropolisz, es sok mas asatasi terulet), Epidavrosz ( szinhaz, Aszklepiosz szentely, muzeum) Nemea, ami az okori olympiai jatekok egyik helyszine volt (Zeusz templom, ie 4.sz, stadion, muzeum) ... A hajos kirandulasokkal el lehet jutni Hydrara, Spetsesre, es az argoliszi obol szep partjaira is. A menetrendszerinti busszal konnyen at lehet menni Nafplioba, ami fuggetlen Gorogorszag elso fovarosa volt, itt 3 latogathato erod is van, es tobb muzeum megtekintesere is van lehetoseg (regeszeti, stb)
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-11 22:25:20
úticél-bocsi.
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-11 22:24:27
Azért jó lenne, ha valami irányadó info felkerülne a honlapra december végén -illetve csak a valóban induló kirándulásokat tegyék a katalógusba mert hanem lesznek kirándulások akkor sajnos más úticékl után kell majd néznünk nemcsak -Fülig Jimmy- őszinte sajnálatára.