Kedves Ági! Július 28.-án fogunk érkezni Toloba, a Stella apartmanba. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet autóval parkolni az apartman körül? Illetve, hogy mikortól lehet elfoglalni az apartmant?
Előre is köszönöm.
Rippert Nóri
Kedves Nori!
A Stella apartmanhoz kozel van egy kisebb parkolo is, es ha szerencsetek van akkor elotte az utcan is lehet parkolni, de ezt majd meglatjuk, amikor megerkeztek. Az apartman elfoglalasanak ideje attol is fugg lesznek-e az adott apartmanban elottetek, ha lesz is valaki, ketto korul mindenkeppen at tudjatok venni a szallast, ha nem akkor hamarabb is. Agi