(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Sándor Tamás Dátum: 2012-07-10 21:06:14
Ja és Kedves Ági! [email protected]
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-10 21:02:09
Érdekes ez a fórum, egyesek kapnak választ mások nem.Remélem ha ott leszünk kedvesebb lesz velünk, no mindegy, úgy látszik felesleges itt kérdést feltenni mert már 10 napja no name, nu image.Pedig én normális hangnemben-igaz csak számomra-de fontos dolgokat kérdeztem, jó, amit-ahová nem tudok Önökkel kirándulni megyek a konkurens görög irodával.Ki mint veti ágyát úgy alussza álmát.Néma idegenvezetőnek utasa sem érti szavát!Szép napot mindenkinek! pedig a CulturaTravelnek is írtam levelet angolul, magyarul ők sem válaszoltak.Mindegy úgyiscsak jövő nyáron utazunk önökhöz!
Bihari Agi Dátum: 2012-07-10 10:21:29
Rippert Nóra írta ekkor: 2012-07-04 21:12:06
Kedves Ági! Július 28.-án fogunk érkezni Toloba, a Stella apartmanba. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet autóval parkolni az apartman körül? Illetve, hogy mikortól lehet elfoglalni az apartmant? Előre is köszönöm. Rippert Nóri
Kedves Nori! A Stella apartmanhoz kozel van egy kisebb parkolo is, es ha szerencsetek van akkor elotte az utcan is lehet parkolni, de ezt majd meglatjuk, amikor megerkeztek. Az apartman elfoglalasanak ideje attol is fugg lesznek-e az adott apartmanban elottetek, ha lesz is valaki, ketto korul mindenkeppen at tudjatok venni a szallast, ha nem akkor hamarabb is. Agi
Rippert Nóra Dátum: 2012-07-04 21:12:06
Kedves Ági! Július 28.-án fogunk érkezni Toloba, a Stella apartmanba. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet autóval parkolni az apartman körül? Illetve, hogy mikortól lehet elfoglalni az apartmant? Előre is köszönöm. Rippert Nóri
Sándor Tamás Dátum: 2012-06-30 17:30:19
Bocsánat ez lemaradt: [email protected]