(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Sándor Tamás Dátum: 2012-07-11 20:15:42
Bihari Agi írta ekkor: 2012-07-11 19:27:57
Kedves Sandor Tamas Ur! A Bikakis Travel nem letezik. A Culture Travel honlapjan szereplo kirandulasok leirasai tajekoztato jelleguek, ezek kozul most az atheni kirandulast es az Epidavrosz-Korinthoszi csatorna- Nemea kirandulast szervezzuk, ahogy az a Grand Tours katalogusaban is szerepel. A kirandulasok inditasahoz minimum 25 fo kell. Toloban nincs masik iroda aki kirandulasokat szervez, csak a szerencsen mulik, lesz-e itt az adott idopontban olyan csoport, amihez esetleg lehet csatlakozni. Ezt egyelore senki nem tudja megmondani, hiszen jovo junius meg messze van.
Ezek szerint Mükéné-Nafplion sem indul? El lehet jutni valahogy Mükénébe busszal? A KTEL buszok járnak? Ha átszállással is de lehet velük kirándulni menni azért?
Bihari Agi Dátum: 2012-07-11 19:27:57
Kedves Sandor Tamas Ur! A Bikakis Travel nem letezik. A Culture Travel honlapjan szereplo kirandulasok leirasai tajekoztato jelleguek, ezek kozul most az atheni kirandulast es az Epidavrosz-Korinthoszi csatorna- Nemea kirandulast szervezzuk, ahogy az a Grand Tours katalogusaban is szerepel. A kirandulasok inditasahoz minimum 25 fo kell. Toloban nincs masik iroda aki kirandulasokat szervez, csak a szerencsen mulik, lesz-e itt az adott idopontban olyan csoport, amihez esetleg lehet csatlakozni. Ezt egyelore senki nem tudja megmondani, hiszen jovo junius meg messze van.
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-11 18:05:39
Sándor Tamás írta ekkor: 2012-07-11 17:33:45
Tisztelt és Kedves Bihari Ágnes úrhölgy! Megérkezett a levele, én találtam lehetőséget Tolóból is az említett kirándulásokra, de köszönöm válaszát, amire lehet a Grandtourszsal megyek, amire nem , oda másik fakultatív programszervezővel.
Oympia és Delfi szerepel a Cultura travel kínálatában pedig, csak a Grand tours katalógusában nincs beleírva. ABikakis Travel működik még? Porosra, Mistrába a honlapjuk szerint szerveznek utat ők, megtudná kérdezni az áraikat? köszönöm előre is!
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-11 17:33:45
Bihari Agi írta ekkor: 2012-07-11 08:58:58
Kedves Tamas ! Valaszoltunk onnek e-mailben, mindjart atkuldom meg egyszer a levelet. Udv Agi
Tisztelt és Kedves Bihari Ágnes úrhölgy! Megérkezett a levele, én találtam lehetőséget Tolóból is az említett kirándulásokra, de köszönöm válaszát, amire lehet a Grandtourszsal megyek, amire nem , oda másik fakultatív programszervezővel.
Bihari Agi Dátum: 2012-07-11 08:58:58
Kedves Tamas ! Valaszoltunk onnek e-mailben, mindjart atkuldom meg egyszer a levelet. Udv Agi