(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Rippert Nóra Dátum: 2012-06-12 21:11:01
Kedves Ági! köszönöm szépen a választ. egyébként voltunk már Görögországban, 2008 óta minden évben, de tavaly egy különösen drága helyre sikerült mennünk:) (Pargara) Üdv. Nóri
Bihari Agi Dátum: 2012-06-12 11:29:30
Bihari Agi írta ekkor: 2012-06-12 11:27:49
Kedves Nora! Nem tudom tavaly volatok-e Gorogorszagban, az arak nem emelkedtek az elozo evhez kepest. Arak: paradicsom 1,80 - 2,50 EURO/kg, 3 salata 1 EURO, 4 kigyouborka 1 EURO, eper 2,50 EURO/kg, burgonya 0,80EURO/kg, kenyer 1.60 /kg, tej 1.25 /liter, gyros 2,00 EURO, asvanyviz 6-os kiszereles 1.30-tol, Az ettermi arak is normalis szinten vannak 6-8 Eurotol kezdodnek az egytaletelek arai. Udv. Agi
A Lidl-ben hasonlo a kinalat, de termeszetesn van nehany gorog marka is. Az arak ott alacsonyabbak mint a toloi boltokban.
Bihari Agi Dátum: 2012-06-12 11:27:49
Kedves Nora! Nem tudom tavaly volatok-e Gorogorszagban, az arak nem emelkedtek az elozo evhez kepest. Arak: paradicsom 1,80 - 2,50 EURO/kg, 3 salata 1 EURO, 4 kigyouborka 1 EURO, eper 2,50 EURO/kg, burgonya 0,80EURO/kg, kenyer 1.60 /kg, tej 1.25 /liter, gyros 2,00 EURO, asvanyviz 6-os kiszereles 1.30-tol, Az ettermi arak is normalis szinten vannak 6-8 Eurotol kezdodnek az egytaletelek arai. Udv. Agi
Rippert Nóra Dátum: 2012-06-10 14:00:42
Kedves Ági! már írtam egyszer itt a fórumon, az árak iránt érdeklődtem, és azt írtad, hogy majd megírod, hogy hogy alakultak az idei árak az éttermekben, és a supermarketekben :). Illetve még annyit szeretnék tudni, hogy a Nappflioban levő lidl áruházban nagyjából hasonló termékek vannak, mint az itthoniakban? válaszodat előre is köszönöm:) Üdv: Rippert Nóra
Bihari Agi Dátum: 2012-06-06 10:59:00
Joó-Horváth Ibolya írta ekkor: 2012-06-05 11:45:00
Szia Ági! Valószinűleg Tolóba megyünk nyaralni az idén is, immár sokadszorra, az idei árakról alakulásáról ha írnál némi infót, azt megköszönném! Üdvözlettel: Joó Sándor és Horváth Ibolya Makóról!
Sziasztok!!! Orulok, hogy ujra latni fogunk titeket itt toloban. Az arak a szupermarketekben nem sokat valtoztak azota, amiota itt voltatok utoljara, az ettermi arak is az elmult evekhez hasonloan alakulnak. Udv. Agi