(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-12-27 14:47:08
Kedves Matyas Zoltanne! A Stella apartmanhazban a foldszinti szobak kozul a 13-as van legkozelebb a tengerpartra levezeto kis utcahoz es onnan megy befele a szamozas, a 16-os szoba van az udvar belso reszen. udv. Bihari Agi
Mátyás Zoltánné Dátum: 2011-12-27 12:20:29
Kedves Fórumozók! Segítségeteket kérném, hogy a Stella apartman földszinti szobáinak milyen a szobaszám szerinti elhelyezkedése. Köszönöm a válaszokat
Dátum: 2011-12-19 09:10:40
Kedves Ági....és Mindenki! Szeretet teljes ünnepeket és boldog Új évet kívánok minden kedves fórumtársamnak hozzátartozóinak ....és természetesen A GRAND TOURS ÖSSZES DOLGOZÓJÁNAK!!!! smile
Dátum: 2011-12-15 16:25:24
Bihari Agi írta ekkor: 2011-12-14 10:27:23
Kellemes unnepeket!!! Kivanom, hogy gyorsan teljen el a tel, es talalkozzunk (eloszor vagy ujra) Toloban! Szeretettel varunk mindenkit jovore is! Agi
Kedves Ági köszönjük szépen és nektektek is és a volt Toloi nyaraloknak, Kellemes ünnepeket és Boldog Új évet!!!!!!
Bihari Agi Dátum: 2011-12-14 10:27:23
Kellemes unnepeket!!! Kivanom, hogy gyorsan teljen el a tel, es talalkozzunk (eloszor vagy ujra) Toloban! Szeretettel varunk mindenkit jovore is! Agi