Kellemes unnepeket!!! Kivanom, hogy gyorsan teljen el a tel, es talalkozzunk (eloszor vagy ujra) Toloban! Szeretettel varunk mindenkit jovore is! Agi
Kedves Ági köszönjük szépen és nektektek is és a volt Toloi nyaraloknak, Kellemes ünnepeket és Boldog Új évet!!!!!!