Hoppppá! És örülök hogy ilyen jó csapat verődött össze! Gratulálok Pataky Gábornak és Gabinak, nélkülük nem lett volna ilyen jó ez a hét!!! Ja és puszika a Clio 11-nek és az egész Clio csapatnak! Polczer és Ezres banda...(Clio 14) U.I.: Gábor, az ouzos maszkokat ne felejtsd el a buszokról!
Krisztián & Piroska Clio 12...
További szép nyarat!!!