(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Cseresznye Renáta Dátum: 2011-08-25 17:31:34
Cseresznye Renáta írta ekkor: 2011-08-25 17:31:08
Köszönöm válaszodat! Jó nyaralásat!
nyaralást! :)
Cseresznye Renáta Dátum: 2011-08-25 17:31:08
Őze Józsefné írta ekkor: 2011-08-24 15:23:06
Kedves Rencsi !A repülőjegy rendelés izgalmas dolog,mivel napról napra változik az ára. A Malévnél viszonylag állandó, 57 e ft / fő oda-vissza, csak az a probléma, a mi turnusunknak megfelelő napon nem indítanak járatot. Így kerültem a Wizzair -hez, ahol végülis jó áron sikerült beszereznem a jegyeket. Minél hamarabb veszed meg, annál kedvezőbb az ár. Nézegetni kell, akár egy nap többször is, ki lehet fogni jó kis akciót. Korfuról taxival lehet eljutni az éjszakai órákban Sidariba, ehhez kértem az idegenvezető segítségét. Még nem kaptam választ, de bízom abban, amikorra kell, elolvassa a bejegyzést ! :) Látom épp akkor mentek, amikor mi hazaérünk. Kár hogy nem egyszerre, megoszthattuk volna a költségeket .Jó nyaralást kívánok! Üdv.: Éva
Köszönöm válaszodat! Jó nyaralásat!
Őze Józsefné Dátum: 2011-08-25 13:41:18
Kedves Gábor ! Érdeklődni szeretnék, sikerült taxit rendelni aug.27-re? ( Wizzair járatával érkezünk éjjel )Korábban már leírtam a részleteket. Előre is köszönöm a segítséget, és a választ. Üdv.: Őzéné Éva
Cseresznye Renáta Dátum: 2011-08-25 11:13:01
írta ekkor: 2011-08-25 10:05:29
Szia! Mi a Mariellában voltunk, ott adtak törölközőt, egy hétig voltunk de addig nem cserélték. Én ezt az apartmant nem ajánlom mert összeségében nem tetszett,a részleteket inkább nem írom, a katalógus szerint 100m a parttól, csak azt nem írják hogy az a rész épp nem alkalmas fürdésre, tehát onnan még kicsit gyalogolni kell hogy egy tisztább parthoz érjen az ember. A többíről sajna nincs infóm.
Köszönöm válaszod! Üdv,Rencsi!
Cseresznye Renáta Dátum: 2011-08-25 11:13:00
írta ekkor: 2011-08-25 10:05:29
Szia! Mi a Mariellában voltunk, ott adtak törölközőt, egy hétig voltunk de addig nem cserélték. Én ezt az apartmant nem ajánlom mert összeségében nem tetszett,a részleteket inkább nem írom, a katalógus szerint 100m a parttól, csak azt nem írják hogy az a rész épp nem alkalmas fürdésre, tehát onnan még kicsit gyalogolni kell hogy egy tisztább parthoz érjen az ember. A többíről sajna nincs infóm.
Köszönöm válaszod! Üdv,Rencsi!