Sziasztok!
Mi szeptember 3-án utazunk (2-án indulunk), és most nagyban folyik a tervezgetés. :) Ebben ha valaki tudna segíteni... Kérdés, hogy a fakultatív programok napjairól lehet e tudni valamit? Melyik mikor lesz? Tervezünk robogót bérelni, és úgy tudom jobban megéri több napra bérelni, ezért (is) lenne jó tudni többet a fakultatív programokról!
Az iroda amúgy fog küldeni még valamilyen összefoglaló tájékoztatót? Előre is köszi a válaszokat! :)
Üdv
KEDVES ZOLTÁN, AZ ÉRKEZÉS NAPJÁN ILL. MÁSNAP IS TARTOK TÁJÉKOZTATÓKAT, AHOL MINDENRŐL BŐSÉGES INFORMÁCIÓKAT FOGTOK KAPNI.ÜDV, GÁBOR