(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Varga Istvánné Dátum: 2011-08-26 20:21:52
írta ekkor: 2011-08-26 09:45:18
KEDVES ZOLTÁN, AZ ÉRKEZÉS NAPJÁN ILL. MÁSNAP IS TARTOK TÁJÉKOZTATÓKAT, AHOL MINDENRŐL BŐSÉGES INFORMÁCIÓKAT FOGTOK KAPNI.ÜDV, GÁBOR
Kedves Zoltán! Mi nagyon régen/júl. 15.-én/ voltunk Sidariban a Clioban. Felejthetetlen nyaralás volt .Szerdai napon voltunk szigettúrán busszal fejenként 25 eu-ért. Csütörtökön pedig egész napos hajókirándulás volt paxos-antipaxos 26 eu/fő. Továábi kérdésekben szivesen válaszolok [email protected]. íüdvözlettel: Vargáné
Dátum: 2011-08-26 09:45:18
Tóth Zoltán írta ekkor: 2011-08-23 19:42:24
Sziasztok! Mi szeptember 3-án utazunk (2-án indulunk), és most nagyban folyik a tervezgetés. :) Ebben ha valaki tudna segíteni... Kérdés, hogy a fakultatív programok napjairól lehet e tudni valamit? Melyik mikor lesz? Tervezünk robogót bérelni, és úgy tudom jobban megéri több napra bérelni, ezért (is) lenne jó tudni többet a fakultatív programokról! Az iroda amúgy fog küldeni még valamilyen összefoglaló tájékoztatót? Előre is köszi a válaszokat! :) Üdv
KEDVES ZOLTÁN, AZ ÉRKEZÉS NAPJÁN ILL. MÁSNAP IS TARTOK TÁJÉKOZTATÓKAT, AHOL MINDENRŐL BŐSÉGES INFORMÁCIÓKAT FOGTOK KAPNI.ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-08-26 09:42:32
Radics írta ekkor: 2011-08-22 11:52:47
Sziasztok! Szeptemben 4-en megyünk repülővel 4-en a Clioba. Onnan ha jól tudom csak taxival lehet átmenni a szállásra a késő esti érkezés miatt. Szeretnék érdeklődni,hogy a taxi mennyibe kerül és hogy van e valaki aki ugyan oda tart mint mi. Ha együtt mennénk talán nagyobb taxit olcsóbb áron lehetne bérelni. Gábor, kérlek ha olvasod levelem és tudsz segíteni szólj. Segítségeteket előre is köszönöm!
ELNÉZÉSEDET KÉREM, ELKERÜLTE A FIGYELMEMET A KÉRDÉSED, A TAXI KB. 55-60 EURO SIDARIIG, HA KÉRED, SEGÍTEK MEGRENDELNI.ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-08-26 09:33:58
Cseresznye Renáta írta ekkor: 2011-08-24 13:48:29
A Clio apartmannál van olyan szoba ami a tengerre néz?
KEDVES RENCSI, A CLIO NEM RENDELKEZIK EZZEL AZ ADOTTSÁGGAL,ONNAN NEM LÁTNI ATENGERT.VISZONT NAGYON SZÉP APARTMAN.ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-08-26 09:30:07
Őze Józsefné írta ekkor: 2011-08-25 13:41:18
Kedves Gábor ! Érdeklődni szeretnék, sikerült taxit rendelni aug.27-re? ( Wizzair járatával érkezünk éjjel )Korábban már leírtam a részleteket. Előre is köszönöm a segítséget, és a választ. Üdv.: Őzéné Éva
KEDVES ÉVA, ELNÉZÉST,HOGY CSAK MOST ÍROK,RENGETEG DOLGOM VOLT. TERMÉSZETESEN A TAXI VÁRNI FOGJA ÖNÖKET AZ ÉRKEZÉSNÉL, NÉVRE SZÓLÓ TÁBLÁVAL.JÓ UTAT!GÁBOR