Sziasztok!Érdeklődni szeretnénk,hogy milyen a görög est?Milyen a vacsi,mekkora adagot adnak,van e sok tengeri herkentyű benne?Mi 30-körüli fiatal pár vagyunk szegedről,aug 26-án indulunk a mariellába.
Szia!
Most jöttünk haza Sidariból, a görög est 15EUR volt, 3 féle menüből lehet választani, tehát nem kötelező tengeri herkentyűket enni. A görög est péntekenként van, helyszíne a mariellától kb 2 perc gyalog, összességében jó program. Mi is a mariellában voltunk de sajnos eddigi grandos utazásaink során ez volt a legrosszabb szállásunk :(
Ja és rengeteg a szúnyog szóval valami szúnyogirtót vigyetek, bár ott is lehet kapni kb10EUR-ért, a szúnyogháló a legtöbb szobában szét van szakadva:(