(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zsíros Mária Dátum: 2011-08-22 17:49:45
Sziasztok! Mi 26-án indulunk Győrből. Igazából érdekelne, hogy abban az időpontban jön-e valaki? Illetve hogy van-e valakinek élménybeszámolója a csúszdaparkról? smile Már nagyon-nagyon várjuk... már háromszor voltunk a Grand Tours-szal, és eddig sosem csalódtunk. Minden fakultatívra szeretnénk nevezni. smile A marmarasi görög est szuper volt, kíváncsian várom, hogy itt milyen lesz.
Radics Dátum: 2011-08-22 11:54:39
Radics írta ekkor: 2011-08-22 11:52:47
Sziasztok! Szeptemben 4-en megyünk repülővel 4-en a Clioba. Onnan ha jól tudom csak taxival lehet átmenni a szállásra a késő esti érkezés miatt. Szeretnék érdeklődni,hogy a taxi mennyibe kerül és hogy van e valaki aki ugyan oda tart mint mi. Ha együtt mennénk talán nagyobb taxit olcsóbb áron lehetne bérelni. Gábor, kérlek ha olvasod levelem és tudsz segíteni szólj. Segítségeteket előre is köszönöm!
bocsi. Akarom írni szeptember 3-án megyünk :-)
Radics Dátum: 2011-08-22 11:52:47
Sziasztok! Szeptemben 4-en megyünk repülővel 4-en a Clioba. Onnan ha jól tudom csak taxival lehet átmenni a szállásra a késő esti érkezés miatt. Szeretnék érdeklődni,hogy a taxi mennyibe kerül és hogy van e valaki aki ugyan oda tart mint mi. Ha együtt mennénk talán nagyobb taxit olcsóbb áron lehetne bérelni. Gábor, kérlek ha olvasod levelem és tudsz segíteni szólj. Segítségeteket előre is köszönöm!
Dátum: 2011-08-22 08:19:15
Szia Sándor! A görög est fantasztikus volt. Két hölgy ( egyikük magyar származású) és egy fiú Teo táncos volt, aki mint a magyar származású hölgy elmondta, több nemzetközi díjjal is rendelkezik. A vacsoránál 3 féle ételből lehetett választani: sertéssült, csirke és mousaka, nekünk elég volt, és finmom is, de előtte még salátát, sajtot, pitát, tzadzikit is kaptunk,. A hangulat nagyon jó volt és az étterem pincérei is előadtak egy táncot. Csak annyit még, hogy egy angoloknak szervezett görög estre is becseppentünk ugyanitt, a miénk sokkal színvonalasabb volt. Jó nyaralást kívánok: Mária
Farkas Sandor Dátum: 2011-08-21 13:43:35
Sziasztok!Érdeklődni szeretnénk,hogy milyen a görög est?Milyen a vacsi,mekkora adagot adnak,van e sok tengeri herkentyű benne?Mi 30-körüli fiatal pár vagyunk szegedről,aug 26-án indulunk a mariellába.