Szia Sándor! A görög est fantasztikus volt. Két hölgy ( egyikük magyar származású) és egy fiú Teo táncos volt, aki mint a magyar származású hölgy elmondta, több nemzetközi díjjal is rendelkezik. A vacsoránál 3 féle ételből lehetett választani: sertéssült, csirke és mousaka, nekünk elég volt, és finmom is, de előtte még salátát, sajtot, pitát, tzadzikit is kaptunk,. A hangulat nagyon jó volt és az étterem pincérei is előadtak egy táncot. Csak annyit még, hogy egy angoloknak szervezett görög estre is becseppentünk ugyanitt, a miénk sokkal színvonalasabb volt. Jó nyaralást kívánok: Mária