(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

P. Viktória Dátum: 2011-08-18 18:45:42
Szia! Akkor bizti nagyon fogod élvezni a tengert! A párom inkább úszómenedce párti, de szüleimmel imádjuk a tengert. Mi már egyszer voltunk Korfun, igaz elég régen volt... Úgyhogy már alig várjuk... Holnap tali! smile
Ásoth Enikő Dátum: 2011-08-18 13:03:59
P. Viktória írta ekkor: 2011-08-17 19:22:23
Szia Enikő! Majd csak kibírjuk valahogy. Mi már eddig 2x voltunk ilyen hosszú úton, de lassan telt, az bizti... Mi egyik nap vettünk nyakpárnát, de valahogy olyan furi, nem tudom mi lesz belőle. Ti milyen helyeken jártatok eddig?
Szia Viki! Én még nem nyaraltam külföldön, tengert is most fogok életemben először élőben látni :D, Attila volt már Paralián meg Spanyolországban is. Ti voltatok már Korfun? Mi sima kispárnát viszünk a buszra. Holnap találkozunk! :D
Tóth Judit Dátum: 2011-08-17 21:44:23
Köszi, viszek. Eddig mindíg vittem, nem is tudom miért kérdeztem. Nem akartam terhelni a buszt.
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-08-17 20:39:12
Szia Judit! Szerintem tuti nincs hajszárító,eddig még sehol sem volt. Jobb ha viszel.
Tóth Judit Dátum: 2011-08-17 19:55:38
Sziasztok! Nem tudja valaki megírni, hogy a Mariellában van-e hajszárító? Gábor, ha esetleg te is olvasod, te biztosan tudod. Köszönöm Judit