Szia Enikő! Majd csak kibírjuk valahogy. Mi már eddig 2x voltunk ilyen hosszú úton, de lassan telt, az bizti... Mi egyik nap vettünk nyakpárnát, de valahogy olyan furi, nem tudom mi lesz belőle. Ti milyen helyeken jártatok eddig?
Szia Viki! Én még nem nyaraltam külföldön, tengert is most fogok életemben először élőben látni :D, Attila volt már Paralián meg Spanyolországban is. Ti voltatok már Korfun? Mi sima kispárnát viszünk a buszra. Holnap találkozunk! :D