(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Végh Tília Dátum: 2016-07-24 08:43:59
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-07-23 22:41:46
Kedves Tília! Itt Sidariban a nagy ABC- ben vissza tudtak adni az utasunknak vasárnap az 500 eurósból, a kisboltokban azonban biztosan nem fogadják el. A korfui bankokban felváltják, de kezelési költség ellenében. Amennyiben autóval érkeztek a szigetre korfu városban valamelyik nagy szuper marketben érdemes felváltással próbálkozni.
Kedves Ági! Köszönöm a segítséget! Üdv: Tília
Horváth János Dátum: 2016-07-24 07:21:19
Sziasztok.Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségetekeket nagyon hasznosak voltak számomra ezek az információk esetleg azt még leírhatnátok hogy milyen árak vannak a tavernákban csak hogy kb mennyi pénzt váltsak itthon segítséget előre is köszönöm további szép napot mindenkinek.
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-23 22:41:46
Végh Tília írta ekkor: 2016-07-23 19:57:32
Kedves Fórumozók és Idegenvezetők! Holnap indulunk Korfura kocsival, de a pénzváltáskor 500,- eurós bankjegyet adtak. Úgy tudom ezt a szigeten nem fogadják el. Ha Korfun beviszem a bankba felváltják nekem? Itthon sehol nem váltják fel. Köszönettel: Leontilia
Kedves Tília! Itt Sidariban a nagy ABC- ben vissza tudtak adni az utasunknak vasárnap az 500 eurósból, a kisboltokban azonban biztosan nem fogadják el. A korfui bankokban felváltják, de kezelési költség ellenében. Amennyiben autóval érkeztek a szigetre korfu városban valamelyik nagy szuper marketben érdemes felváltással próbálkozni.
Végh Tília Dátum: 2016-07-23 19:57:32
Kedves Fórumozók és Idegenvezetők! Holnap indulunk Korfura kocsival, de a pénzváltáskor 500,- eurós bankjegyet adtak. Úgy tudom ezt a szigeten nem fogadják el. Ha Korfun beviszem a bankba felváltják nekem? Itthon sehol nem váltják fel. Köszönettel: Leontilia
Krasznai Dóra Dátum: 2016-07-23 17:56:32
Kevin írta ekkor: 2016-07-23 11:42:39
Tisztelt Horváth Úr! Mi 3 hete voltunk kocsival Sidariban. Nem kell - felesleges is - interneten előre váltani jegyet (ha bármilyen oknál fogva lekési a foglalt járatot, bukta a jegy árát!). Több társaság is üzemeltet kompjáratokat Igoumenitsa - Korfu viszonylatban, általában óránként indulnak a hajók. Ahogy Ági is említette, érdemes oda-vissza megvenni a menetjegyet (a visszaútra 1 vouchert adnak a pénztárban, ez 30 napig érvényes), én 3 főre (ebből 1 fő mozgáskorlátozott - 50% kedvezményes jeggyel), ill. 1 db. szgk-ra 75 eurót fizettem oda-vissza. A normál tarifa 11 EUR/fő, 40 EUR 1 db. szgk. Az Igoumenitsában jegyváltáskor kapott vouchert hazafelé csak oda kellett adnom a korfui jegypénztárban, annak alapján kinyomtatták a jegyeket, és már be is hajózhattunk további fizetés nélkül. Jó utat, jó nyaralást - ha az útazással kapcsolatban még lenne kérdése, nagyon szívesen leírom tapasztalataimat akár privát e-mail-ben is. Üdv: Keszthelyi Vince
Kedves Keszthelyi Vince! Mi 3 hét múlva utazunk két hétre Sidariba és érdekelnének a tapasztalatai, kérem adja meg a mail címét . Köszönettel , Dóra ([email protected])