Tisztelt Horváth Úr! Mi 3 hete voltunk kocsival Sidariban. Nem kell - felesleges is - interneten előre váltani jegyet (ha bármilyen oknál fogva lekési a foglalt járatot, bukta a jegy árát!). Több társaság is üzemeltet kompjáratokat Igoumenitsa - Korfu viszonylatban, általában óránként indulnak a hajók. Ahogy Ági is említette, érdemes oda-vissza megvenni a menetjegyet (a visszaútra 1 vouchert adnak a pénztárban, ez 30 napig érvényes), én 3 főre (ebből 1 fő mozgáskorlátozott - 50% kedvezményes jeggyel), ill. 1 db. szgk-ra 75 eurót fizettem oda-vissza. A normál tarifa 11 EUR/fő, 40 EUR 1 db. szgk. Az Igoumenitsában jegyváltáskor kapott vouchert hazafelé csak oda kellett adnom a korfui jegypénztárban, annak alapján kinyomtatták a jegyeket, és már be is hajózhattunk további fizetés nélkül. Jó utat, jó nyaralást - ha az útazással kapcsolatban még lenne kérdése, nagyon szívesen leírom tapasztalataimat akár privát e-mail-ben is. Üdv: Keszthelyi Vince
Kedves Keszthelyi Vince! Mi 3 hét múlva utazunk két hétre Sidariba és érdekelnének a tapasztalatai, kérem adja meg a mail címét . Köszönettel , Dóra (
[email protected])