(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kevin Dátum: 2016-07-23 11:42:39
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-07-22 21:51:06
Kedves Horváth János! A komp menetrend itt található:http://corfuferries.gr/index.php/routes Az eddig autóval érkezett vendégeink nem foglaltak előre, a komp indulása előtt fél órával meg tudták venni a jegyet, viszont érdemes oda-vissza megvenni, mert akkor kedvezményesebb az ár. Szeretettel várjuk önöket Sidariban!
Tisztelt Horváth Úr! Mi 3 hete voltunk kocsival Sidariban. Nem kell - felesleges is - interneten előre váltani jegyet (ha bármilyen oknál fogva lekési a foglalt járatot, bukta a jegy árát!). Több társaság is üzemeltet kompjáratokat Igoumenitsa - Korfu viszonylatban, általában óránként indulnak a hajók. Ahogy Ági is említette, érdemes oda-vissza megvenni a menetjegyet (a visszaútra 1 vouchert adnak a pénztárban, ez 30 napig érvényes), én 3 főre (ebből 1 fő mozgáskorlátozott - 50% kedvezményes jeggyel), ill. 1 db. szgk-ra 75 eurót fizettem oda-vissza. A normál tarifa 11 EUR/fő, 40 EUR 1 db. szgk. Az Igoumenitsában jegyváltáskor kapott vouchert hazafelé csak oda kellett adnom a korfui jegypénztárban, annak alapján kinyomtatták a jegyeket, és már be is hajózhattunk további fizetés nélkül. Jó utat, jó nyaralást - ha az útazással kapcsolatban még lenne kérdése, nagyon szívesen leírom tapasztalataimat akár privát e-mail-ben is. Üdv: Keszthelyi Vince
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-22 21:51:06
Horváth János írta ekkor: 2016-07-22 20:03:26
Sziasztok augusztus elején mennénk sidariba autoval a kompról tud e valaki információt adni. Kell e előre foglalni ha kell akkor azt hol és mennyibe kerül valamint mikor indulnak . Segítségeteket előre is köszönöm
Kedves Horváth János! A komp menetrend itt található:http://corfuferries.gr/index.php/routes Az eddig autóval érkezett vendégeink nem foglaltak előre, a komp indulása előtt fél órával meg tudták venni a jegyet, viszont érdemes oda-vissza megvenni, mert akkor kedvezményesebb az ár. Szeretettel várjuk önöket Sidariban!
Helmeczi István Dátum: 2016-07-22 21:48:09
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-07-21 13:16:44
Kedves Helmeczi István! Kedves vendégeink hazaindulása Sidariból 19:00-ra változik szombattól, és a 21:00 órai korfui indulásos komphajóval hagyják el utasaink a szigetet.
Köszönöm a tájékoztatást! Augusztus végén találkozunk! ;)
Horváth János Dátum: 2016-07-22 20:03:26
Sziasztok augusztus elején mennénk sidariba autoval a kompról tud e valaki információt adni. Kell e előre foglalni ha kell akkor azt hol és mennyibe kerül valamint mikor indulnak . Segítségeteket előre is köszönöm
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-21 13:16:44
Helmeczi István írta ekkor: 2016-07-16 22:14:17
Tisztelt Grand Tours! Augusztus végén fogunk utazni Önökkel. Ezért érdeklődni szeretnék, hogy a ma (07.18) hazainduló buszokkal történt -e valami, vagy magyar idő szerint ilyen későn indulnak haza a komppal? Kérdésemmel azért zavarom Önöket, mert a nyomkövető szerint több órát várakoztak a kikötőben! Válaszukat előre is köszönöm!
Kedves Helmeczi István! Kedves vendégeink hazaindulása Sidariból 19:00-ra változik szombattól, és a 21:00 órai korfui indulásos komphajóval hagyják el utasaink a szigetet.