(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-21 14:09:18
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2011-07-15 20:12:29
Kedves Gábor! lehet Sidarin venni korrekt Korfu térképet megfizethető áron? az igaz, h van Sidarin Mc Donalds? milyen az idő? hány fokos a tenger? vannak medúzák? köszi a válaszokat! üdv smile
KEDVES ZSUZSA, AZ IDŐ JÓ, MOST NAGYON MELEG VAN, TEGNAP 41 FOKBAN BUSZKIRÁNDULTUNK, DE SZUPER VOLT ÍGY IS. A VÍZ NEM TUDOM MENNYI,DE JÓ. MEDÚZÁK, HÁT KERESNI KELL ŐKET, NEM NAGYON ÉRDEKLŐDNEK IRÁNTUNK... VÁRLAK BENNETEKET, JÓ UTAT! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-21 14:05:37
Jedenák Beáta írta ekkor: 2011-07-15 22:03:32
kedvesa Gábor,úgy hallottam te mindent tudsz korfu.sidariról... mi ketten mennénk szeptember 24 körül okt 1ig,...akkor még jó idő van korfun?parálián,sartin voltam már ,de júliusban...hány fok van kb akkor,és vannak még túristák vagyy inkább már üres korfu?
SZIA BEA, TŐLED IS ELNÉZÉST, HOGY CSAK MOST ÍROK, DE AZ ELMÚLT NAPOK "SŰRŰEK" VOLTAK. NAGYON JÓ AZ AZ IDŐSZAK IS, MELEG VAN, A TENGER FINOM.UTASOK MÁR KEVESEBBEN, MERT MÁR UTÓSZEZON, DE AZÉRT NEM "ÜRES" A SZIGET. VÁRLAK BENNETEKET, ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-21 14:02:01
Kucsera Gréta írta ekkor: 2011-07-17 23:39:42
Kedves Gábor!! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív programokra hol lehet jelentkezni? Mi 22-én indulunk és már nagyon várjuk!! smile Előre is köszi! Gréti
SZIASZTOK, ELNÉZÉST, HOGY NEM ÍRTAM, SZERENCSÉRE RENGETEG DOLGOM VAN! LÁTOM, HOGY MÁR MÁSOK VÁLASZOLTAK ÉN VÁRLAK BENNETEKET SZERETETTEL ÉS ITT MINDENT MEGBESZÉLÜNK, ÜDV, GÁBOR ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-21 13:58:45
Rubi László írta ekkor: 2011-07-18 19:56:17
grandgaborkorfu: Szuper volt, a sziget maga a paradicsom.... nagyon jól éreztük magunkat, annyira hogy ha lett volna hely az Elektra fszt1.ben akkor maradtunk volna még egy hétre. Jövőre már 2 hétre megyünk, de csak akkor ha te leszel akkor is az idegenvezetőnk....:) Egy jó idegenvezetővel élmény a nyaralás, ezért mondtam hogy taníthatnád a a szakmai hozzáállásodat és hozzáértésedet, másoknak... részemről egy fizu emelést simán megszavaznék neked, kár hogy erre a célra nincs vendégkönyv vagy lehetőség....
KEDVES LACI, NAGYON KÖSZÖNÖM AZ ELISMERŐ SZAVAKAT, IGAZÁN JÓL ESIK ÉS KÖSZÖNÖM A SOK-SOK SEGÍTSÉGET, AMIT A FÓRUMON ADSZ AZ UTASOKNAK, KÖSZÖNÖM MINDENKI NEVÉBEN!!!! REMÉLEM JÖTTÖK JÖVŐRE! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-21 13:56:35
Karsai Edit írta ekkor: 2011-07-19 08:52:02
Kedves Gábor! Meg tudnád írni, hogy az egyes fakultatív programok mely napokon szoktak lenni? Kifejezetten a Kalózhajó és a Paxos-Antipaxos érdekelne. Nagyon köszönöm. Edit
KEDVES EDIT, A PRIVAT EMAIL-RE VÁLASZOLTAM, ÜDV, GÁBOR