kedvesa Gábor,úgy hallottam te mindent tudsz korfu.sidariról... mi ketten mennénk szeptember 24 körül okt 1ig,...akkor még jó idő van korfun?parálián,sartin voltam már ,de júliusban...hány fok van kb akkor,és vannak még túristák vagyy inkább már üres korfu?
SZIA BEA,
TŐLED IS ELNÉZÉST, HOGY CSAK MOST ÍROK, DE AZ ELMÚLT NAPOK "SŰRŰEK" VOLTAK.
NAGYON JÓ AZ AZ IDŐSZAK IS, MELEG VAN, A TENGER FINOM.UTASOK MÁR KEVESEBBEN, MERT MÁR UTÓSZEZON, DE AZÉRT NEM "ÜRES" A SZIGET.
VÁRLAK BENNETEKET,
ÜDV, GÁBOR