grandgaborkorfu:
Szuper volt, a sziget maga a paradicsom.... nagyon jól éreztük magunkat, annyira hogy ha lett volna hely az Elektra fszt1.ben akkor maradtunk volna még egy hétre. Jövőre már 2 hétre megyünk, de csak akkor ha te leszel akkor is az idegenvezetőnk....:) Egy jó idegenvezetővel élmény a nyaralás, ezért mondtam hogy taníthatnád a a szakmai hozzáállásodat és hozzáértésedet, másoknak... részemről egy fizu emelést simán megszavaznék neked, kár hogy erre a célra nincs vendégkönyv vagy lehetőség....