(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Erdős Maximilián Dátum: 2011-07-25 21:13:05
smile Sziasztok csajok! Szeptember közepén megyünk korfura,4 bulizós szingli,kézilabdás pasi!Várunk benneteket szeretettel az apartmanunkban!Üdv:max smile
Deák Anikó Dátum: 2011-07-25 12:00:57
Mi is tegnap értünk haza Sidariból, nagyon jól éreztük magunkat. smile ez sablon szövegnek tűnik, de ez az igazság! Köszönet a jó társaságnak akikkel együtt lehettünk, valamint Gábornak és Gabinak is a gondoskodást, tájékoztatást és mindent! A fakultatív programok és a kaja is szuper volt! Azt hiszem a feltöltődés sikeresnek tekinthető! Üdvözlünk mindenkit és kellemes nyaralást a még itthon várakozóknak! Anikó és István a Clio-ból
Fodor Alexandra Dátum: 2011-07-25 11:13:52
Kedves Gábor és Gabica! Köszönjük, hogy szebbé tettétek a nyaralásunkat, és hogy annyiszor megnevettettél smile A szegedi hosszabb pihenőt leszámítva minden nagyon jó volt: a szállás, a segítségetek, a helyi emberek, kaják, bulik, minden smile Ja és köszi, hogy nem hagytatok Kalamakin, bár így visszagondolva annyira nem is bántam volna smile smile A hajós túrát bűn kihagyni! Üdv Debrecenből: Szandi, Julika, Emőke
Varga Istvánné Dátum: 2011-07-25 10:37:51
Kedves Gábor Sidariban! Hát nagyon köszönünk Neked mindent, jól éreztük magyunkat. Szegeden kellett várakozni az egyik busz miatt, de ezzel együtt jól utaztunk. Külön köszönet az érdekes idegenvezetésért! nagyon-nagyon jó volt a szigettúra! Szeretettel Vargáék Clio 10-ból.
Varga Istvánné Dátum: 2011-07-25 10:33:52
Kedves leendő utasok ! Most jöttünk haza Sidariból. Ketten mentünk a férjemmel- Nagyon jól éreztük magunkat!!!!! Ha kérdésetek van irjatok a [email protected] ra esténéknt válaszolok