Sziasztok csajok!
Szeptember közepén megyünk korfura,4 bulizós szingli,kézilabdás pasi!Várunk benneteket szeretettel az apartmanunkban!Üdv:max
ez sablon szövegnek tűnik, de ez az igazság! Köszönet a jó társaságnak akikkel együtt lehettünk, valamint Gábornak és Gabinak is a gondoskodást, tájékoztatást és mindent! A fakultatív programok és a kaja is szuper volt! Azt hiszem a feltöltődés sikeresnek tekinthető! Üdvözlünk mindenkit és kellemes nyaralást a még itthon várakozóknak! Anikó és István a Clio-ból
A szegedi hosszabb pihenőt leszámítva minden nagyon jó volt: a szállás, a segítségetek, a helyi emberek, kaják, bulik, minden
Ja és köszi, hogy nem hagytatok Kalamakin, bár így visszagondolva annyira nem is bántam volna
A hajós túrát bűn kihagyni!
Üdv Debrecenből: Szandi, Julika, Emőke