Sziasztok fórumozók!Szeretném megkérdezni,hogy van e internet-elérhetőség a Clio apartmanban,vagy esetleg máshol lehet-e használni?
KEDVES PETRA, NAGYON ELKERÜLTE FIGYELMEMET A KÉRDÉSED, ELNÉZÉST KÉREK!
A CLIOBAN IS MEGTALÁLJA A GÉP A SZOMSZÉDOS SZÁLLODÁT, DE A KATHERINA APARTMANBAN, AZ IRODA GONDOSKODOTT WIFI HOZZÁFÉRÉSRŐL!BŐVEBBEN, MAJD ITT, JÓ UTAT VÁRLAK BENNETEKET,
ÜDV, GÁBOR