(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kis Józsefné Dátum: 2011-07-18 14:24:32
Nándi&Erika írta ekkor: 2011-07-18 12:27:50
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Pénteken indulunk autóval és ha tudna valaki felvilágosítást adni, hogy mennyi az autópálya díj a Szerb és Macedón utakon akkor megköszönném:-) A NikosPool-ba megyünk!!!!
Szia! Szerbia: 3.5- 2.5- 7.5- 2 Euró Macedonia: 1-1-1 Euró
Nándi&Erika Dátum: 2011-07-18 12:27:50
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Pénteken indulunk autóval és ha tudna valaki felvilágosítást adni, hogy mennyi az autópálya díj a Szerb és Macedón utakon akkor megköszönném:-) A NikosPool-ba megyünk!!!!
Dátum: 2011-07-18 07:39:52
mati81 írta ekkor: 2011-07-15 19:58:38
Szia Mária! Pontosan ma mentem be voucherért, és a biztosítást is megkötöttem egyúttal. Szia a mihamarabbi találkozásig! Márti
Szia Márti! Most már mondhatjuk, hogy a héten indulunk. Biztosításunk már van, de voucher még nem jött meg, szombaton voltunk az utazási irodában, remélem ma vagy holnap megkapjuk. Mindjárt találkozunk. Mária
Kucsera Gréta Dátum: 2011-07-17 23:39:42
Kedves Gábor!! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív programokra hol lehet jelentkezni? Mi 22-én indulunk és már nagyon várjuk!! smile Előre is köszi! Gréti
Turcsán Andrea Dátum: 2011-07-17 18:21:10
Ma érkeztünk haza. Csodálatos nyaralás volt, gyönyörű a sziget és Sidari is, szép a part, kellemes a tenger. Szigettúrán és hajókiránduláson voltunk, mindkettő szuper volt. Hamar elrepült az idő, annyit mondhatok, 1hét nem elég!!!! Mindenkinek jó utat és nyaralást kívánok!