(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

denshai vera Dátum: 2011-07-15 21:01:01
Tóth Sándorné írta ekkor: 2011-07-15 05:58:25
Sziasztok! Érdekelne, hogy volt-e valaki a Nikos Pool Apartmanban. Tudja-e valaki, hogy milyen a hely? A 12-es apartmanba megyünk a jövőhéten. Ha valaki járt már ebben az apartmanban irja már meg, hogy van-e légkondi? köszönöm.
Nikos Pool Apartman-ról csevegnék Veled. Adj egy mailt, vagy msn-t. Vera
Lázók Zsuzsa Dátum: 2011-07-15 20:12:29
Kedves Gábor! lehet Sidarin venni korrekt Korfu térképet megfizethető áron? az igaz, h van Sidarin Mc Donalds? milyen az idő? hány fokos a tenger? vannak medúzák? köszi a válaszokat! üdv smile
mati81 Dátum: 2011-07-15 19:58:38
írta ekkor: 2011-07-14 07:52:26
Szia Márti! Na egy nappel megint kevesebb van hátra a nyaralásig. Hát dolgoznom nekem is kell rendesen, hogy minden munkával készen legyek, de annál jobban esik majd a pihenés. Jó, hogy írtad a listát a vinnivalókról, még biztosítást kell intéznem. Ti kaptatok már részvételi jegyet? Üdv. Mária
Szia Mária! Pontosan ma mentem be voucherért, és a biztosítást is megkötöttem egyúttal. Szia a mihamarabbi találkozásig! Márti
Dátum: 2011-07-15 06:55:29
Tóth Sándorné írta ekkor: 2011-07-15 05:58:25
Sziasztok! Érdekelne, hogy volt-e valaki a Nikos Pool Apartmanban. Tudja-e valaki, hogy milyen a hely? A 12-es apartmanba megyünk a jövőhéten. Ha valaki járt már ebben az apartmanban irja már meg, hogy van-e légkondi? köszönöm.
Kedves Tóth Sándorné! Ezt az apartmant ingyen klímával hirdetik. Itt a honlapon a leírásnál meg tudod nézni. Mi is a jövő héten megyünk Üdv. Mária
Tóth Sándorné Dátum: 2011-07-15 05:58:25
Sziasztok! Érdekelne, hogy volt-e valaki a Nikos Pool Apartmanban. Tudja-e valaki, hogy milyen a hely? A 12-es apartmanba megyünk a jövőhéten. Ha valaki járt már ebben az apartmanban irja már meg, hogy van-e légkondi? köszönöm.