(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

denshai vera Dátum: 2011-07-16 22:13:34
Dobó Csilla írta ekkor: 2011-07-16 19:43:46
Kedves László! Köszönöm az útlevélre adott választ:)Már csak annyi kérdésem lenne, hogy olyat is olvastam, hogy a macedón határon ellenőrzik az utasbiztosítás meglétét is. Ez igaz?mert nekem a bankkártyámhoz automatikusan tartozik utasbiztosítás, így nekem nem kell kötni külön.
Már, hogy ellenőriznék? Az utasbiztosítás nem kötelező! smile
Dobó Csilla Dátum: 2011-07-16 19:43:46
Kedves László! Köszönöm az útlevélre adott választ:)Már csak annyi kérdésem lenne, hogy olyat is olvastam, hogy a macedón határon ellenőrzik az utasbiztosítás meglétét is. Ez igaz?mert nekem a bankkártyámhoz automatikusan tartozik utasbiztosítás, így nekem nem kell kötni külön.
denshai vera Dátum: 2011-07-16 12:07:54
Kulcsár Krisztina írta ekkor: 2011-07-16 09:13:12
Kedves Vera! Mi is ebbe az appartmanba megyünk augusztus 20-tól. Ha vannak infóid, emailban tudunk "értekezni". Köszönöm, szép napot, Kriszta - [email protected]
Krisztának mail ment, de Tóth Sándorné-val is szívesen csevegnék az indulása előtt smile
Kulcsár Krisztina Dátum: 2011-07-16 09:13:12
denshai vera írta ekkor: 2011-07-15 21:01:01
Nikos Pool Apartman-ról csevegnék Veled. Adj egy mailt, vagy msn-t. Vera
Kedves Vera! Mi is ebbe az appartmanba megyünk augusztus 20-tól. Ha vannak infóid, emailban tudunk "értekezni". Köszönöm, szép napot, Kriszta - [email protected]
Jedenák Beáta Dátum: 2011-07-15 22:03:32
kedvesa Gábor,úgy hallottam te mindent tudsz korfu.sidariról... mi ketten mennénk szeptember 24 körül okt 1ig,...akkor még jó idő van korfun?parálián,sartin voltam már ,de júliusban...hány fok van kb akkor,és vannak még túristák vagyy inkább már üres korfu?