(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-14 20:31:10
Sziasztok fórumozók!Szeretném megkérdezni,hogy van e internet-elérhetőség a Clio apartmanban,vagy esetleg máshol lehet-e használni?
Simon Tamás Dátum: 2011-07-14 11:20:17
írta ekkor: 2011-07-14 07:51:12
SZIA TOMI, JEEP LENNE, DE NEM CD-S, AZT NEM TALÁLOK!MI LEGYEN? ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor! Az is jo lesz,foglald le légyszi,köszi!!! Üdv Tomi
MNiki Dátum: 2011-07-14 08:44:02
Sziasztok! Mi majd szeptember elején megyünk a Katherina 6 fős külön apartmanba - addig is szeretnénk egy kicsit előre tájékozódni. Autóval megyünk - a komp menetrendről és az árakról lehet tudni valamit? Illetve az apartmannal, a környékkel kapcsolatban egyéb hasznos információknak örülnénk. Köszönöm a segítséget. Üdv.: Niki
Dátum: 2011-07-14 07:52:26
mati81 írta ekkor: 2011-07-13 18:32:48
Szia Mária! Én is így gondolom hogy oda vissza annyi a kompjegy. Sok mindent mi sem viszünk, de én már írtam egy listát, hogy kb. mit kell magunkkal vinni.Tényleg jók az infók amikor van időm feljövök olvasgatok, csak most annyi a meló hogy rengeteg smile Na akkor nem sokára találkozunk! Márti
Szia Márti! Na egy nappel megint kevesebb van hátra a nyaralásig. Hát dolgoznom nekem is kell rendesen, hogy minden munkával készen legyek, de annál jobban esik majd a pihenés. Jó, hogy írtad a listát a vinnivalókról, még biztosítást kell intéznem. Ti kaptatok már részvételi jegyet? Üdv. Mária
Dátum: 2011-07-14 07:51:12
Simon Tamás írta ekkor: 2011-07-13 20:52:33
Kedves Gábor! Érdeklődnék hogy sikerült e foglalni jeepet? Üdv Tomi
SZIA TOMI, JEEP LENNE, DE NEM CD-S, AZT NEM TALÁLOK!MI LEGYEN? ÜDV, GÁBOR