KEDVES TAMÁS,
IGEN, TÖBB HELYEN IS LEHET BÉRELNI,VALÓ IGAZ - TEKINTETTEL ARRA, HOGY FŐSZEZON VAN - ÉRDEMES ELŐRE GONDOSKODNI AZ AUTÓKRÓL.MIKORTÓL ÉS HÁNY NAPRA KELLENE, MEGPRÓBÁLHATOM BEFOGLALNI.HOL FOGTOK LAKNI?
ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor!
16 érkezünk a Katerina apartmanba,17 és 18 szoba lesz a mienk.Vasárnap reggeltől kedd estig szeretnénk bérelni a nyitott terepjárót teljes biztosítással.Ha esetleg van olyan amiben cd lejátszó van,annak örülnénk.Azt hiszem 70 euro körüli árat mondtál.Foglald le légyszives,ha sikerül.Nagyon köszönöm a segitséged előre is!! Üdv Tomi