(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kurdics Lajos Dátum: 2011-07-06 21:17:21
Üdv!Katerina apartmanba szálunk meg,érdeklödnék hogy az éttermebe mennyibe kerül a kaja 1 hétre? köszi
Simon Tamás Dátum: 2011-07-06 18:58:39
írta ekkor: 2011-07-06 12:00:49
KEDVES TAMÁS, IGEN, TÖBB HELYEN IS LEHET BÉRELNI,VALÓ IGAZ - TEKINTETTEL ARRA, HOGY FŐSZEZON VAN - ÉRDEMES ELŐRE GONDOSKODNI AZ AUTÓKRÓL.MIKORTÓL ÉS HÁNY NAPRA KELLENE, MEGPRÓBÁLHATOM BEFOGLALNI.HOL FOGTOK LAKNI? ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor! 16 érkezünk a Katerina apartmanba,17 és 18 szoba lesz a mienk.Vasárnap reggeltől kedd estig szeretnénk bérelni a nyitott terepjárót teljes biztosítással.Ha esetleg van olyan amiben cd lejátszó van,annak örülnénk.Azt hiszem 70 euro körüli árat mondtál.Foglald le légyszives,ha sikerül.Nagyon köszönöm a segitséged előre is!! Üdv Tomi
Virág erika Dátum: 2011-07-06 18:15:20
írta ekkor: 2011-07-06 12:08:34
KEDVES ERIKA, OK. A TAXI OTT FOG VÁRNI RÁTOK, NEVETEK EGY PAPÍRON A SOFŐR KEZÉBEN! JÓ UTAT ÉS VÁRLAK, VÁRUNK BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor, Köszönjük, mostmár csak arra szeretnék választ kapni, hogyan jutunk be az apartmanunkba éjfélkor? Tudnál segíteni? Köszi, Erika
Dátum: 2011-07-06 12:08:34
Virág erika írta ekkor: 2011-07-01 18:26:24
Kedves Gábor, Összefogtunk, legyszives rendelj nekünk taxit július 9-én 23 órára. Köszönjük, Erika
KEDVES ERIKA, OK. A TAXI OTT FOG VÁRNI RÁTOK, NEVETEK EGY PAPÍRON A SOFŐR KEZÉBEN! JÓ UTAT ÉS VÁRLAK, VÁRUNK BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-06 12:00:49
Simon Tamás írta ekkor: 2011-07-05 21:12:38
Kedves Gábor! Julius 16 érkezünk négyen.Szeretnénk bérelni nyitott Suzuki terepjárót. Lehet több helyen is bérelni Sidariban?Mert ugy hallottam igyekezni kell a bérléssel mert előfordulhat hogy már kiadták mind.Köszönöm! Üdv Tomi
KEDVES TAMÁS, IGEN, TÖBB HELYEN IS LEHET BÉRELNI,VALÓ IGAZ - TEKINTETTEL ARRA, HOGY FŐSZEZON VAN - ÉRDEMES ELŐRE GONDOSKODNI AZ AUTÓKRÓL.MIKORTÓL ÉS HÁNY NAPRA KELLENE, MEGPRÓBÁLHATOM BEFOGLALNI.HOL FOGTOK LAKNI? ÜDV, GÁBOR