http://hotfile.com/dl/121417474/320f00a/korfu.doc.html Ezt a linket föltette nekünk Borbély Attila,miért nem lapoztok vissza?Olyan sokszor fölteszitek ugyan azokat a kérdéseket.Ebben minden le van írva.Mások is írtak rengeteg hasznos információt,"ÜZEMANYAG,BOLTI ÉS ÉTTERMI ÁRAK".Olvassátok végig az idei fórumot!
Köszi Péter!Vissza szoktam lapozni.De azért van bőven hozzászólás,és nincs mindig időm végig olvasni.
Elovastam a linket,csak ezek elég régi bejegyzések és azóta változhatott a helyzet.Azért köszi:) Tomi