Kedves Mihály! Köszi az újabb információkat. Ez alapján biztosan elmegyünk a hajókirándulásra, a szigettúra az be volt tervezve, de a hahókirándulásról volt aki itt a fórumon korábban kevésbé pozitívan nyilatkozott. De hát különbözőek vagyunk. Mivel először megyünk Korfura szeretnénk minél többet látni a szigetből. Hát az út az nem lesz rövid, de egyszer már jártunk busszal Görögországban akkor Tolón voltunk, kibírtuk, igaz akkor fiatalabbak voltunk. Ahogy írtad a menetrendet a kompnál volt várakozási idő is? Ha igen van ott valami látnivaló, vagy addigra már teljesen elcsigázottak leszünk? Szunyogokkal mi újság, nagyon sok van belőlük? Félpanziótok volt, vagy ettetek ahol megéheztetek? Hát most ennyi jutott eszembe. Köszönöm előre is válaszod. Üdv. Mária
A hajókirándulás amin Én már 3x is voltam nem lehet megunni és mivel nem vagyunk egyformák hála istennek ezért lehet valakiknek nem jött be a dolog!Ez van.....de ha nem hibákat keressük és nem kötünk bele mindenbe akkor ez egy nagyon jó kis túra lehet! :D Nagyban függ azért a társaságtól is hogy milyen lesz a hangulat! :D Nekünk nem volt gond vele! :D A kompnál igen van némi várakozás mert általában hamarabb érünk oda de muszáj így csinálni mert a határokat nem lehet kiszámítani!Főleg a Szerb/Macedón határ a veszélyes itt tavaly 3 órát álltunk :( De azért a sofőrök is ügyesek és visznek mindent az ügy érdekében hogy haladjunk! :D Ha simák a határok akkor az is elképzelhető hogy már reggel 3:00-4:00 kor már a kikötőben lenne a csapat ilyenkor a sofőrök is tudnak játszani az idővel így lassítanak kicsit hogy ne legyenek ott nagyon hamar sem mert ott látnivaló nagyon nincs!Max egy két nagy hajó és persze a Tenger!Lehet kicsit sétálni inni egy kv vagy ezt azt de sok minden nincs ott,de ha már ott vagytok közel a cél!Átlagosan olyan görög idő szerint 6:00 6:30 ott szokott lenni a busz!Félpanziónk nem volt így erről nem tudok írni semmit sem!A San Remo tudom nektek is melegen javasolni mert a legjobb választás ár/érték arányban!A paradise étterem is nagyon szuper és hangulatos és ott van a 10% kedv is de nekem nekünk néha elég kevésnek tűnt a kaja de az ízével semmi gond nem volt...és ezt nem a magyar tűrhőség mondatja velem hanem a tapasztalat!A San Remo-ban ilyen gond nem volt nagyok az adagok és finom a kaja és korrekt árakon!Ha konkrét árak is érdekelnek akkor tudok párat írni ami megmaradt bennem van egy pár :D Szúnyogok vannak főleg ha lemegy a nagy de kellő felkészüléssel észre sem lehet őket venni!Ha nem is vinnétek magatokkal riasztót az sem gond kb annyiba kerül itt is mit nálunk és akkor nem kell cipelni sem! :D Ha eszedbe jut még valami akkor csak bátran írj szívesen válaszolok! Üdv:Balasi Mihály