Sziasztok! Mi július 29.-én indulunk a Mariellába busszal, arra lennénk kiváncsiak, hogy milyen hosszú az út illetve, milyenek voltak a határátkelések, valamint tapasztalatok az apartmanról.
Előre is köszi.
Szinte fura volt de a szerb és a macedón határőrök dolgoztak! :D Végre! :D Nagyon sima volt az út a határoknál alig kellett várni! Kb így mentünk: kb 10:00-11:00 óra Szeged ott mindenki átszáll a maga kis buszára, 11:00-12:00 óra ki/be Magyar-Szerb határ...kb 20:00 ki/be Szerb-Macedón,kb 24:00 ki/be Macedón-Görög,Reggel 5:00-6:00 a kikötő és a komp ez 2 óra a kompozás ami görög idő szerint 7:30 indul,10:00 Corfu város és 11:00-12:00 Sidari! :D Nem rövid de ki lehet bírni :D Remélem tudtam segíteni :D A Mariella ap egészen jó helyen van ha a bulit is közelünkben akarjuk tudni mert este ott nagy az élet és a zene sem halk! :D